ULICE

Nová naděje pro Anču a Bedřicha?

Co neuvidíte v TV. Bedřicha docela zaskočilo, když Anča odmítla společnou dovolenou. Najednou neví, na čem s ní je. Už brzy se ale zableskne na lepší časy. Čím ho Anča potěší? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Bedřich by rád vyrazil s Ančou někam na dovolenou, ale nějak se mu nedaří skloubit svůj volný čas s tím jejím. V práci má docela honičku, navíc chce strávit pár dní s Ladou. Napadlo ho proto, že by mohli strávit dovolenou ve třech. To ale Anča odmítla, což byla pro Bedřicha docela velká ťafka. Myslel si, že Anča už je s Ladou v pohodě, že by si to spolu užili. Navíc neví, jak si Ančino ne vyložit, jak na tom spolu vlastně jsou. Podle toho vypadá i jejich náhodné setkání hned následujícího dne. I přes značné rozpaky se ale blýskne na lepší časy. Čím Anča potěší Bedřicha? Podívejte se, opět budete vědět víc.

Co je pro Bedřicha nová naděje a vlastně i dobrá zpráva? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

 

TV Nova