DÍL 3635

Lumír a Vendula zažijí hodně rušné ráno, neboť do výkopu před jejich pekařstvím spadne Migašová. Oba jí okamžitě přispěchají na pomoc, hluk vzápětí přiláká i policejní hlídku, jež okamžitě zavolá záchranku. Když se to později dozví Vilma Nyklová, krve by se v ní nedořezal…

Vilma Nyklová se pořádně zhrozí, když jí Lumír s Vendulou povyprávějí novinky, jež se staly těsně před jejím příchodem. Vilma jim samozřejmě nepřizná, že za neštěstí tak trochu může, protože to byla právě ona s Jarmilou Pelcovou, kdo porazil zábradlí kolem výkopu. O to víc však bude na nervy z informace, že nehodu vyšetřuje policie… Jak zareaguje na novinku Jarmila Pelcová? Co je Migašové? A jaké další špatné zprávy přidělají Lumírovi vrásky na čele?

 

Další ťafka pro Evžena
Adam a Kristýna si ráno trochu utahují z mámy, jež odpoledne vyráží s Patrikem do Luhačovic na víkendový kongres. Blanka má výčitky svědomí, že sobotu a neděli nestráví s nimi, ale ti dva jsou rádi, že si někam vyrazí. Blanka je hned ujistí, že Patrik je jen kamarád, nic víc. Zatímco Blanka se připravuje na kongres, její máma vyráží s bráchou Mílou na další lov po bazarech… Co Blanku docela zasáhne? Co je další ťafka pro Evžena? A proč Marie nenápadně brojí proti Amálii?

 

Špatné zprávy
Zuzana a Anča využijí náhodného setkání s Bedřichem, aby zjistily, co je nového u Franty. Bedřich je moc nepotěší, když jim prozradí, že Franta chodí i nadále vykládat kamiony a že se doma spíš míjejí. Zuzana si neodpustí poznámku, že se děje přesně to, čeho se obávala. Ani jeden z nich přitom netuší, že Frantu už brzy čeká další těžká zkouška… Jaká zpráva s Frantou hodně zamává? A proč bude dusno mezi Jindrou a Honzou právě kvůli Bedřichovi?

 

 

 

 

 

TV Nova