CELÝ 3650. DÍL ULICE: Ostrá hádka Blanky a Evžena! Co nevydýchají?

3650. díl - Hádka Blanky a Evžena
Zdroj: TV Nova

Magdu ráno hodně překvapí Miki, který před ní rychle prchne do svého bytu, aby se s ní nemusel potkat. Magda na něj chce v první chvíli zazvonit, ale pak si to rozmyslí. Pohoda nepanuje ani v kabinetu, kde se do Magdy pustí hodně ostře Kalina. Obviní ji, že mu vzala další třídu, ovšem něco takového si Magda nehodlá nechat líbit…

♦ Podívejte se zdarma na celý díl

Magda se vůči Kalinovu obvinění okamžitě rázně vymezí, takže atmosféra v kabinetu ještě více zhoustne. Do sporu nakonec zasáhne ředitelka Puklická, která zaslechne jejich hádku. Přímá Magda si to chce okamžitě vyřešit nejen ve škole, ale také s Jirkou a Mikim. Hned po škole se proto za Mikim zastaví, aby mezi sebou měli jasno… Jak kluci její legrácku berou? Co všechno jí Miki nakonec prozradí? Co ona jemu? A na čem se Jirka a Miki dohodnou?

 

Dusno kvůli Marii
Marie ráno přemlouvá Vlastimila Peška, aby s ní šel do dalšího byznysu, na kterém můžou hodně vydělat. Tomu se to ale moc nezdá, protože by nejprve museli investovat padesát tisíc, což je pro něj hodně peněz. Chce to probrat s Amálií, čímž si vyslouží od Marie pár jedovatých poznámek. Amálie však Vlastimilovi nic nezakáže, jak si Marie myslí. O to těžší rozhodování to pro něj je. Mariiny plány se moc nezdají ani Evženovi, jehož argumenty namíchnou Blanku… Proč to mezi Blankou a Evženem zase zaskřípe? Co si o tom myslí Marie? A jak se na to dívají ostatní?

 

Plány s Vojtou
Karla a Mára se zastaví v dětském domově za Vojtou, s nímž plánují další kino. Zároveň s ředitelkou domova proberou všechny formality ohledně hostitelské péče. Jsou odhodlaní do toho jít, i když splnění některých podmínek nebude úplně jednoduché. Vojta jim však za tu námahu stojí. Když se později pochlubí Márově mámě, ta zareaguje docela překvapivě… Co se Márovi moc nezdá? Na co se netváří Věrka? A jak to spolu nyní mají Márovi rodiče?

 

TV Nova