CELÝ 3654. DÍL ULICE: Jak praskne Martinova nevěra?

Seriál Ulice: ep. 3654 - Co u Maléřových rozpoutá Marcelino obvinění?
Zdroj: TV Nova

U Maléřových je od včerejška pořádné dusno. Veronika by ráda vyvrátila Marcele její podezření, ale ta je přesvědčená o své pravdě a podle toho i jedná. Veroniku překvapí rozhodnutím, jež se týká celé jejich rodiny…

♦ Podívejte se zdarma na celý díl

Zničená Veronika si připadá jako ve zlém snu. Jitce přizná, jak výživné bylo včera setkání s Lukášem Binarem. Obává se, že tím salon přišel o svého VIP klienta, takže to musí co nejdříve začít řešit s Gábinou. Ještě větší starost jí však dělá Marcela, která zažije další obrovský otřes… Co s Marcelou pořádně zamává? Čím překvapí Filipa? A jak se Marcelino obvinění dotkne života Maléřových?


Večeře s Katarínou

Ája se snaží přemluvit Matěje, aby s ní jel na svatbu kamarádky, ale Matěj svůj postoj nezmění. Podobnou akci si rád nechá ujít. Splní však slib a Áje půjčí své auto, čímž jí hned zlepší náladu. Přestože měl Matěj v plánu hlavně pracovat, uvidí se i s Katarínou, jež nečekaně přijme jeho pozvání na večeři… Jak se vyvine večer Matěje a Kataríny? A co se Áje ani trochu nelíbí?

 

Pomsty Mastnému
Lumír by se rád pomstil Mastnému za to, jak ničí jeho rodinu i podnik. S Tondovou pomocí se snaží dostat se mu na kobylku a vypátrat jeho první ženu, od které se chce dozvědět cenné informace, pomocí kterých by Mastného sesadil z jeho trůnu. Pomstu Mastnému začne plánovat také Vilma Nyklová. Velkou roli v tom sehraje Jarmila Pelcová, která ji vyhecuje k další výtržnosti… Co ty dvě vymyslí? Jak na to zareaguje Mário? A jak pokročí se svou pomstou Lumír?

 

TV Nova