CELÝ 3362. DÍL ULICE: Pešek vs. Pavlát. Jak dopadne boj o Amálii?

Ulice: 3362. díl
Zdroj: Nova.cz

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

CELÝ 3362. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Naštvaná Vendula ráno budí Mária. Tomu se z postele nechce, protože byl v noci v baru, kde se údajně potkal s klukem z nahrávací společnosti. Vendula je celá v šoku, protože u ní už Mário bydlí skoro měsíc a pořád nemá žádnou práci. Dává mu kontakt na ochranku v obchoďáku a nůž na krk, že pokud to nevezme, vyhodí ho z bytu. Lumír nabízí Máriovi, že mu s hledáním práce pomůže. Mário mu ale oznamuje, že bude dělat ochranku v obchodním centru a zítra tam má jít na pohovor. Růža popisuje Nyklové detaily oslavy narozenin. Dostala kytku a byla v kině. Nyklová mezitím zjistí, že jí zase ubylo z griotky. Růže přeje k narozeninám i Lumír, který do pekařství dorazí celý uřícený a Růžu zastihne těsně na odchodu. Zastává se Mária a vypráví jim o jeho pohovoru. Večer pak Lumír opět slyší ránu z pekařství. Jde se podívat dolů, najde tam Mária, pořádně si ho podá a přitom mu pohmoždí rameno. Mezitím dorazí i Vendula s pánvičkou v ruce. Mário se vše snaží zamluvit, že slyšel nějaký zvuk a sešel se dolů podívat, co se děje. Vendule je hned celá situace jasná, protože najde rozjedený koláč.

 

Robertovi ráno při snídani volalo číslo, které vytípl. Adriana ho osočí, že je arogantní. Pak přijde řeč na dárek pro Amálii. Tu pozvala na dopoledne kamarádka Jana na besídku seniorů. Pešek chce Amálii zabalit dárek, narazí na náramek od Pavláta a jde mu ho vrátit. Pavlát ho přemluví, aby šel alespoň na chvíli dál a nechal si vše vysvětlit. Hájí Amálii, že za to nemůže. Vysvětluje, že to neznamená nic než poděkování za všechno, co pro něj Amálie udělala. Pavlát Peškovi vše vypráví a popisuje, že si po smrti své ženy myslel, že už v životě nikoho takového nepotká. Pešek mu nic nevyčítá, popřeje mu hezké Vánoce a odejde. Ája nahání Roberta, protože byli domluvení na večer. Na chodbě se potká s Adrianou. Odpoledne Pešek Amálii vše řekne. Nakonec se nad tím společně zasmějí a Vlastimil přizná, že mu bylo Pavláta i líto. Pak se mu ozve Robert a sejdou se v hospodě. Roberta zajímá, proč je Pešek proti tomu, aby vlastnil půlku bytu. Narovinu mu přizná, že s ní nesouhlasí, což Peška hodně překvapí. Robert prozradí, že si plánuje vzít ještě jednu práci, aby měl víc peněz, když teď není sám. Amálie slaví narozeniny v rodinném kruhu. Pešek jí koupil zlaté hodinky a Robert s Adrianou mandarinkovník v květináči. Robert večer Adrianě popisuje, že jim Pešek nebude bránit v cestě.

 

Mára přinese Tonymu dárek z Německa a děkuje mu za to, že toleruje tátovu přítomnost. Ten kvůli tomu bydlí u Dominiky a mají menší krizi. Mára tátovi koupil novou bundu, kterou mu sice chtěl dát až k Vánocům, ale přehodnotil to, protože už je zima a táta nemá moc oblečení. Mára volá mámě a domlouvá si s ní schůzku. Z Německa jí přivezl rukavice, které jsou předčasným dárkem k Vánocům. Vysvětluje jí, že u něho už táta bydlí celý týden, navíc je bez peněz a oblečení. Věrka mu slibuje, že to vyřeší, už o tom přemýšlela. Karla řeší s Brunem vánoce a oznámí mu, že odlétá na Roatán do Karibiku už 23. prosince, protože se jí tam loni moc líbilo. Mára s ní ale nejspíš nakonec nepojede. Ten nakonec do Alp nejede a Karlu mrzí, že jí to neřekl dřív – oslavili by Štědrý den společně. Večer se Karla sejde s Márou a společně pozvou na večeři Tonyho a Dominiku, jako omluvu za to, že u Máry teď přespává Luboš.
 

 
Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

3362. epizodu jste v TV mohli vidět 12. prosince 2017.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz