CELÝ 3374. DÍL ULICE: Marcela je vystavená velkému tlaku. Jak se jí vyvedou předváděčky?

Publikováno 4. 1. 2018
Ulice: 3374. díl
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3374. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Adriana nese ráno dědovi s Amálií buchtu ke snídani. Amálii je divné, že je Adriana tak smutná. Ta jí vysvětluje, že je to kvůli Robertovi, který nespal doma. Navíc se ani neviděla s Evženem, na kterého čekala na vrátnici přes půl hodiny, ale on jí jen poslal zprávu, že nedorazí. Adriana pak dědovi ukazuje plány na přestavbu. Robert jde na sjednanou schůzku s Mastným v hospodě, kde si hodně rozumí. Mastný chce, aby ho Robert dostal na titulní stránku Radničních listů. Adriana s Robertem u večeře diskutuje na téma děti a mimo to padne i dotaz, jestli má nějaké sourozence. Robert na ten popud zavolá mámě, že by o víkendu s Adrianou přišli na návštěvu.

 

Marcela usnula díky prášku na spaní už v devět. Spala jen šest hodin a není úplně v nejlepší formě. Navíc se pořád bojí zkoušek. Veronika ji povzbuzuje a prozradí, že se na předváděčky přijede podívat i máma. Marcelina máma probírá s Veronikou manžela Zdeňka, který se teď často stará o nemocného Boříka. Dokonce ji pozval i na ples, na kterém s ním nikdy nebyla. Veronika slíbí, že jí ušije nové šaty, protože se do těch starých už nevejde. Filip jde spát k dědovi a společně si ještě zastřílí. Marcela přilítne ze školy domů a jde rovnou zvracet. Z předváděček je hodně nervózní. Mamce s tetou se to ale nezdá. Marcela nakonec při zkouškách svým výkonem všechny fascinuje. Mámě se to ale pořád nezdá. Nikdy dceru v takovém stavu neviděla. Veronika s Martinem ji ale uklidňují, že je to určitě výjimečná situace. Kdyby se to opakovalo, dají Hance hned vědět. Marcela je ze svého výkonu zklamaná a myslí si, že ji nechají v horší skupině. Mamka podle Marceliny smutné nálady usoudí, že je pro ni konzervatoř v Praze moc prestižní a lektoři vystavují studenty zbytečnému tlaku. Chtěla by, aby se Marcela vrátila zpátky do Ostravy, kde byla nejlepší, a navíc by mohla bydlet doma. Nakonec se kvůli tomu pohádají, protože Marcela i přes veškeré překážky touží zůstat v Praze.

 

Jarda přemlouvá Bedřicha, aby někdo z rodiny jel na týdenní rekreaci na chalupu u Mníšku. Jarda už zaplatil zálohu, ale kvůli nemocné Mirince nepojedou. Bedřichovi se nápad zamlouvá a zastaví se tam po cestě za klientem společně s Frantou. Oba jsou po schůzce s majitelem chalupy hodně nadšení. Na prohlídku za nimi přijede i Miloš, který se rozhodne, že na rekreaci přijede i s malým Miloškem. Justine Milošovi poslala vánoční dárek. Franta o prodlouženém víkendu říká i Aničce a mimo jiné se zmíní, že na chalupě bude i Jindra s Ladou.
 

 
Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

3374. epizodu jste v TV mohli vidět 4. ledna 2018.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

Nova.cz