CELÝ 3482. DÍL ULICE: Ota je v koncích. Složitou situaci chce řešit výpovědí

Publikováno 5. 6. 2018
Ulice: 3482. díl
Zdroj: TV Nova
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

CELÝ 3482. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Tereza ráno zjistí, že ztratila svůj zásnubní prstýnek z kroužku na klíče. Hledá ho doma i ve škole a doufá, že si toho David nevšimne. Johanka se k Otovi přiřítí jako neřízená střela a Ota jen stěží odmítá sex. Johanka mu vyčítá, že se chová jako stařec. Do toho mu jeho matka oznámí, že mu od příštího školního roku dává třídnictví, a také po něm chce, aby učil společenské vědy. Na to se Ota úplně netváří, i když mu máma vysvětluje, že se mu snaží dát nějakou smysluplnou životní náplň. Je naštvaný a chce podat výpověď.

 

Jindra přespala u Bedřicha, ale moc se tam nevyspala, ke všemu jí spousta věcí připomínala Anču. Přesto se rozhodne, že to se společným bydlením zkusí, ale bude třeba provést pár úprav. Anička navrhuje Bedřichovi, aby si pro rozvod najali právníka, který by jim pomohl s papírováním, a vše by se tak urychlilo. Bedřich se na to úplně netváří.

 


Adrianě přijde vyúčtování z Robertovy bouračky. Evžen jí řekne, že už s dědou vše zaplatili, protože si půjčili peníze od Edddieho. Adriana dostane nabídku, aby dělala asistentku kamarádovi v Austrálii, který tam připravuje taneční show. Pak tráví večer s Mikim a uspořádají si piknik přímo v posteli. Miki Adrianě mezi řečí prozradí, že má právě narozeniny.
 

 

 

3482. epizodu jste v TV mohli vidět 5. června 2018.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz