Epizoda 3579

Publikováno 12. 12. 2018
Seriál Ulice: ep. 3579 - Jak to Petr skoulí s Ančou?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Mezi Ančou a Petrem je i po ránu mírné napětí kvůli včerejšku. Petr nakonec sám ožehavé téma otevře. Přizná, že Anče trochu závidí její vztahy s rodinou, protože on sám se s blízkými téměř nevídá. Anču tím uchlácholí, dokonce jí ho bude i líto. Ovšem odpoledne to u nich zase trochu zhoustne…

Přehrát poslední díl

Za Ančou se přes den zastaví na kus řeči Franta. A jen kouká, co všechno se u ní děje. Vzápětí po něm totiž dorazí i Eva, aby s ní probrala Petrovo chování a jako kamarádka ji včas varovala. Úplná idylka ale tentokrát nepanuje ani u Bedřicha… Jak Anča na Evinu kritiku zareaguje? Co si o tom myslí Franta? A co se nebude moc dobře poslouchat Jindře? Jak Franta vnímá jejího Honzu?

 

Večer při svíčkách
Amálie se dohodne s Vlastimilem Peškem, že na večer objednají stůl u Henryho, aby se všemi dodatečně oslavila své narozeniny, když to nevyšlo včera. Ovšem Marie jim nečekaně změní plány. Požádá bráchu, aby s ní zajel do Jihlavy. Blanku požádá o půjčení auta a zalže jí, že společně zajedou na hřbitov. V plánu má ovšem něco jiného. Chce si promluvit se zetěm a přivést ho k rozumu kvůli Vánocům. Blanka později narazí v domě na Evžena ve chvíli, kdy akorát dodělává úžasnou vánoční výzdobu… Jakou romantiku ti dva zažijí? Jak Marie pochodí v Jihlavě? A proč si dělá ještě větší starost o Blanku?

 

Jardovo podezření
Marcela je kvůli Brunovi hodně přešlá. S Veronikou to neprobírá, aby ji ještě více nezatěžovala, ale Martinovi se svěří se svým trápením. Ten jí rozumí víc, než by čekala, vzhledem k tomu, co sám nyní prožívá se Šárkou. Snaží se jí vyhýbat, aby zbytečně nejitřil city, ale Veronika ho přesvědčí, aby si večer společně zašli do hospody na šipky. Pro Šárku i Martina je setkání hodně náročné, což neujde Jardovi… Proč Šárce zatrne kvůli Veronice? Co je Jardovi podezřelé? A jak Šárka a Martin ustojí dnešní setkání?

 

 

 

 

 

TV Nova