Epizoda 3585

Publikováno 20. 12. 2018
Seriál Ulice: ep. 3585 - Jaký dárek dostane pod stromeček Luboš?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Luboš a Arnošt pomáhají od rána Šárce s přípravami charitativního oběda pro lidi bez domova. Na akci by se rád zviditelnil i Radek Mastný, ale Šárka ho znovu dost rázně odmítne i před Lubošem a Arnoštem, což ješitný Mastný jen tak nevydýchá…

Přehrát poslední díl

Zatímco Luboš se v hospodě podílí na přípravách Šárčiny charitativní akce, Mára i Karla se nervují kvůli Věrce, kterou ráno náhodou zaslechli, jak se po telefonu domáhá výsledků vyšetření ještě dnes. Oba mají strach, že je vážně nemocná, protože jim nic bližšího nechce prozradit. Až když je celá rodina pohromadě, Věrka přizná, na jaké výsledky tak netrpělivě čekala. Nechala totiž otestovat DNA Máry a Luboše, aby bylo jednou pro vždy jasno, čí je Mára syn… Jak výsledky dopadly? Jaké překvapení má pro Arnošta Luboš? Co Věrku dojme k slzám? A proč se po charitativním obědě sesype Šárka?

 

 

Veroničin koncert v hospodě
Veronika je od rána v jednom kole. Chystá bazar pro lidi bez domova v salonu, k tomu se snaží pomoci Šárce s charitativním obědem, na kterém zazpívá při cimbále i pár koled. Martina požádá o pomoc s převozem cimbálu do hospody, což je pro něj i pro Šárku hodně těžká zkouška. Oba jsou ze setkání dost rozpačití, Martin navíc přijde i na Veroničin koncert… Jak to Martin všechno ustojí? Čím Veroniku, Rozinu a Marcelu překvapí Lukáš Binar? A jakou romantiku zažijí Martin a Veronika večer?

 

 

Překvapení pro Karlu a Máru
U Karly a Máry se ráno schyluje k sexu, ovšem Věrčin telefonát je rychle vrátí do reality. Oba si o ni dělají starost, byť je Věrka ujišťuje, že o nic závažného nejde. O to více je však tyhle její tajnosti vyděsí. Až když Věrka celé rodině prozradí, oč se jedná, uleví se jim a začnou se těšit na Vánoce… Čím je Věrka a pak ještě Luboš překvapí? A jaký dárek si Mára a Karla nadělí?

 

 

 

 

 

TV Nova