Epizoda 3590

Aktualizováno 22.1. 2019 09:43
Seriál Ulice: ep. 3590 - K jakému rozhodnutí dospěje Tereza?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Tereza a David se snaží být spolu v kontaktu co nejvíce. Navzájem se jim po sobě stýská, je to pro ně nyní hodně těžké. O to větší radost mají z drobných posunů a krůčků, jež směřují k hlavnímu cíli – jejich společnému životu v Rakousku…

Přehrát poslední díl

David se Tereze pochlubí velkou novinkou. Podařilo se mu sehnat pro ně byt. Tereze slíbí, že jí co nejdříve pošle fotky, aby se z něj mohla těšit stejně jako on. Tereza má na jednu stranu radost, na druhou stranu je to pro ni čím dál těžší, protože tohle chce s Davidem prožívat, ne pouze sdílet. A tak v ní dozraje rozhodnutí co nejdříve to změnit… K čemu se Tereza odhodlá? Jak na to zareaguje učitelka Puklická? Co se moc nezdá Kalinovi v souvislosti s Magdiným nástupem? A jakou lekci dá Ota Filipově partičce?

 

Petrovy naschvály
Anča má od rána zase plnou hlavu Franty, což začíná docela vadit sebestřednému Petrovi. Ančiny obavy chápe, dokáže si představit, jak nyní asi Frantovi je, ovšem podle něj by ho měla Anča nechat být, aby se s tím vypořádal sám. Anča na to má ale jiný názor. Hned po práci se za Frantou vypraví, aby ho povzbudila. Skleslý Franta s ní však téměř nekomunikuje… Co je pro něj nyní nejhorší? Vůči čemu se dost ostře ohradí? Co provede Evě a Milošovi Petr? A jak na to zareaguje Anča?

 

Novinka u Dominiky a Tonyho
Mára pomáhá tátovi s hledáním pronájmu, aby měl zase kde bydlet. Jenže sehnat něco slušného a laciného není v dnešní době ani trochu jednoduché. Později Luboš překvapí své blízké knížkou, kterou nechá u syna pro Věrku. Ještě větší překvapení ale zažijí Karla a Mára v Coolně, kde se dozví novinku dne od Dominiky a Tonyho… Jakou? Jak se k tomu Dominika a Tony postaví? A jak to vypadá s otěhotněním Karly? Co prozradí Věrce?

 

Celý díl najdete na VOYO

TV Nova