Epizoda 3601

Seriál Ulice: ep. 3601 - K čemu dospěje Josef?
Zdroj: TV Nova

U Radky a Josefa je stále docela dusno, i když se Josef snaží o prolomení ledů. Roziny se zeptá na Janu, ale ta o ní nemá od pátku žádné zprávy. Dědovi doporučí, ať jí sám napíše a taky se jí omluví za rozbitý mobil. Jenže tomu se do toho ani trochu nechce…

 

Přehrát poslední díl

Rozině to nedá. Hned ráno zkusí Janě zavolat, co s ní, proč se jí tak dlouho neozývá. Jana jí prozradí, že je právě v krámku, aniž by tušila, že Rozina míří za mamkou do salonu. Ta toho hned využije a za Janou rovnou zajde. Díky tomu odhalí její tajemství, jež ji moc nepotěší. Jana jí pak oznámí, k jakému radikálnímu rozhodnutí došla. Pro Rozinu je to docela šok, neboť takový zvrat nečekala… Co Jana oznámí Rozině? K čemu dospějí Radka s Josefem? Proč u nich bude zase dusno? A čím Rozina překvapí Veroniku?

 

Celou epizodu najdete na portálu Nova Plus! 

Na kordy s Urbanovou
Vendula ráno požádá Pavla, aby zašel na nákup, protože ona to určitě nestihne kvůli zaškolování v pekařství. Těší se na to, své povýšení docela prožívá. Lumír a Pavel to berou s nadhledem, zato Nyklová to moc neregistruje kvůli konfliktu s Urbanovou. Ta jí po delší době hne zase pořádně žlučí. Znovu se totiž obuje do Lumírova působení na radnici, což si Nyklová samozřejmě nemíní nechat líbit… Jak hádka Nyklové a Urbanové vygraduje? Před kým to Vilma Nyklová utají? A do čeho se pustí Vendula?

 

 

Studená sprcha pro Matěje
Matěj stále netuší, jak na tom je člověk, který mu ve čtvrtek vběhl pod kola auta. Nemůže ani kontaktovat jeho rodinu, protože pořád neví, jak se jmenuje. Mikiho a jeho tátu tím nechce obtěžovat, aby je nedostal do maléru kvůli vyzrazení lékařského tajemství. Dokonce ani přestěhování do bytu po Gábině mu příliš nezvedne náladu. Jeho první návštěvou je právě Miki, s nímž se však nečekaně chytne kvůli tragické nehodě, jež ho stále tíží… Z čeho Matěj obviní Mikiho? Jak na to Miki zareaguje? Čím Matěje překvapí Ája? A co mu nechtěně provede Tomáš?

 

 

 

 

TV Nova