Epizoda 3605

Seriál Ulice: ep. 3605 - Magda se ocitne v nesnázích...
Zdroj: TV Nova

Magdě udělají stěhováci radost hned po ránu, protože jí přivezou její piano. Bez komplikací se to bohužel neobejde. Kvůli chybě na dispečinku jí piano nevynesou až do bytu, jak Magda předpokládala, ale postaví ho jen před dům a hned odjedou…

Přehrát poslední díl

CELÝ DÍL NAJDETE NA NOVAPLUS.CZ

Magdu tak čeká docela krušný den. Okamžitě začne obtelefonovávat další stěhovací služby, aby jí piano někdo co nejdříve vynesl do bytu. Zároveň ho na ulici stráží, aby jí ho někdo nezničil. Jako první jí nabídne pomoc Anča, jež zajde do hospody, jestli tam náhodou nenarazí na nějaké siláky. Vzápětí se Magdě snaží pomoci i Jirka s Mikim, kteří se s ní tak i seznámí… Kdo Magdě pomůže nejvíc? Kdo ji pobaví? O co se kluci vsadí? A kdo jako první začne Magdu balit?


Blanka a Evžen přistiženi
Veronika je zvědavá, jak Blance dopadlo její rande s Patrikem. Blanka přizná, že to bylo fajn, ale mělo to jeden háček – nedokázala s Patrikem nic mít. Teď se už těší na příjezd dětí, takže další schůzka je v nedohlednu. Docela ji překvapí, když děti dorazí o něco dříve. Ty ji nechtěně zasáhnou informacemi o tátovi a jeho Anetě i konstatováním, že křeslo v předsíni je stejné jako to, které mají doma v Jihlavě. Na Blanku je toho najednou moc, a tak začne ihned jednat… Co Blanka udělá? Co si budou navzájem vyčítat Adam a Kristýna? Co raní Evžena? A kdo a při čem nachytá Blanku s Evženem? Jak to spolu ti dva mají po další sérii nedorozumění?

 

Změny u Karly
Karla dnes nastoupila na analytické oddělení. S Jirkou to zajde zapít do Coolny, protože to je velká změna nejen pro ni, ale i pro něj. Přichází tím totiž o skvělou parťačku. Karla to takhle však nebere. Předpokládá, že s Jirkou budou spolupracovat na případech i nadále, jen trochu jinak než doposud. Vzápětí však zjistí, že je přeci jen už na vedlejší koleji… Co ji docela zasáhne? Čím překvapí Máru a jeho rodiče? Co na sebe přizná Luboš? A čím Luboš hodně potěší Věrku?

 

 

 

 

 

TV Nova