Vánoční oslavy v zákulisí Ulice: Miloš zazpíval finskou koledu! VIDEO

Ani na Štědrý den se Miloš nevyhne jeho obvyklým průšvihům. Mimo to dojde i na zpěv koled – a ne jen tak ledajakých!

Jak už je u Miloše zvykem, kam přijde, tam převrátí všechno vzhůru nohama! To nebude jiné ani na Štědrý den, kdy ho čekají nákupy na poslední chvíli a po sváteční večeři zazpívá v rámci kulturního programu finskou koledu: „Tu se Miloš naučil od finského kamaráda, kterého má v Rakousku na stavbě,“ vysvětluje Milošův představitel Jirka Štrébl, kde k ní Miloš přišel.

Speciální díl: Vánoce v Ulici - 10
Zdroj: TV Nova

Ve skutečnosti ji ale do scénáře propašoval samotný Jirka: „Naučil jsem se ji ve Finsku, když jsem tam byl několikrát hrát divadlo, naposledy asi v roce 1987/88. Byli jsme tam kolem Vánoc, tak jsem se naučil finskou koledu. A je krásná, protože ty naše zpívají o Ježíškovi a o betlémě, ale tahle je o tom, že se nažereme pudinku, až nám prasknou břicha,“ vysvětluje Jiří její význam.
Seriál Ulice: Co je Milošovi podezřelé na Bedřichovi?
Zdroj: TV Nova

Koledu si poslechněte exkluzivně už teď ve videu a podívejte se i na odhalení jedné z Milošových scén! Nezapomeňte, že po odvysílání posledního letošního dílu Ulice v pátek 21. prosince, najdete dárek v podobě bonusu Vánoce v Ulici na webu NovaPlus.cz!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova