EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Strach o Frantu! Jaké jobovky přiveze z Amsterodamu táta Skyler?

Publikováno 18. 12. 2018
Zdroj: TV Nova

Předvánoční nadílka u Liškových byla idylkou, kterou si všichni užili. Jenže začátek nového roku jim přinese další těžkou zkoušku. Tentokrát půjde o Frantu, se kterým bude zle. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Přehrát poslední díl

Franta nyní září štěstím. Se Skyler mají spoustu plánů do budoucna, vše vychází podle jejich představ. Chtějí se osamostatnit a najít si vlastní bydlení, oběma se začíná dařit také pracovně. Franta si užil předvánoční čas a nadílku pro Chrise u Liškových, zatímco Skyler doma pracovala na dalším projektu. Na Vánoce se Franta vrací i se synem do Amsterodamu, aby byli u vánočního stromečku celá rodina – on, Chris a Skyler, do které je zamilovaný stejně, jako když spolu začínali chodit. Tahle idylka ale v novém roce skončí. Táta Skyler se nečekaně objeví v Praze hned začátkem ledna s jobovkami, které s Ančou, Bedřichem i Zuzanou pořádně zamávají. Co se stane? Podívejte se.


Proč se všichni strachují o Frantu? Jak zlé to s ním je? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice, které startují 7. ledna.

 

 

 

 

 

TV Nova