ULICE

Finále čtrnácté sezony Ulice: Splněné sny, nečekané shledání, tajnosti i malá pomsta

Čtrnáctá sezona Ulice je ve finále! Do prázdninové pauzy ve vysílání zbývá posledních pět epizod, v nichž se obyvatelé Ulice dočkají velké satisfakce i malé pomsty Mastnému, Liškovi, Nyklovi, Rozina, Gábina i Blanka si začnou plnit své sny, provalí se další tajemství a dojde i k nečekanému shledání. Co se stane v Ulici tento týden?

Překvapivá nabídka
Kdo vás nikdy nenechá ve štychu? Spousta lidí se může spolehnout na svou rodinu, u Jany to jsou její přátelé a také Jarda. Právě ten jí učiní nečekanou nabídku, jež přijde v pravou chvíli. Přestože měla Jana pocit, že je na vše sama, Rozina ji přesvědčí svým činem, že tomu tak není… Co pro Janu udělá Rozina? S jakou nabídkou se vytasí Jarda? A jak to spolu mají ti dva před létem?

Malá pomsta, velká satisfakce
Jakých podlostí je schopen gauner, jenž chce svého největšího rivala i jeho rodinu naprosto zničit, aby mu už nikdy nestáli v cestě jeho leváren? Radkovi Mastnému nestačí, že Nyklovi museli kvůli jeho intrikám a podrazům zavřít před pár měsíci pekařství. Teď jim znovu začne s velkou vervou ničit život. Ovšem jsou věci, na které je i on krátký… Co všechno starosta Mastný podnikne, aby překazil Nyklovým jejich plány? A na jaké boží mlýny v této válce nyní dojde?

Vysvědčení v trapu
Co je pro každého pedagoga velkou noční můrou v den vysvědčení? Že se mu tyhle důležité dokumenty ztratí nebo zničí. Ota coby třídní učitel zažívá konec školního roku poprvé, proto je z něj i pořádně nervózní. Tak moc mu záleží, aby vše klaplo, že neklapne vůbec nic. Začne to zmizením vysvědčení jeho třídy a pak už se pro Otu infarktové situace začnou nabalovat jako lavina… Co všechno se přihodí s vysvědčeními Otovy třídy? A kdo a jak Otu zachrání?

Blanka a Evžen – další krok ve vztahu
Jak se může podepsat na vztahu nedostatek soukromí? A jak tuto potíž vyřešit? Blanka a Evžen spolu oficiální chodí už pár týdnů, přesto neustále narážejí na jednu velkou překážku – v poslední době nemají nikdy byt jen pro sebe. Něžnosti a sex si musí odpustit dokonce i v noci, protože nikdy neví, kdo a kdy vejde do kuchyně a vyruší je v nejlepším. Blanka se s tím ale nehodlá smířit, a tak udělá něco, čím překvapí nejen Evžena, ale také Kristýnu a Adama… K čemu se Blanka odhodlá? A co tím rozpoutá?

Splněné sny
Kdy je ten správný čas začít si plnit sny a touhy z mládí? Anča i Bedřich to nezávisle na sobě udělají tento týden. Oba měli kdysi svá velká přání, která se jim nikdy nesplnila, protože nenastaly ty správné okolnosti. Teď Anča a Bedřich konečně vykročí za svými sny a navíc si to i společně užijí, přestože původně nic takového neplánovali… Čím Anča překvapí Bedřicha? Jaký klukovský sen si splní Bedřich? A na čem se ti dva dohodnou?

Prázdninové dobrodružství
Jak strávit nezapomenutelné dva měsíce prázdnin? Rozina a Victor se spolu chystají prožít menší prázdninové dobrodružství. Mají v plánu cestovat po světě a na brigádách si vydělávat na živobytí. Tento týden vyrážejí na cesty, takže nastane i velké loučení… Jak to zvládnou? A jak jejich blízcí?

Filipovy provalené průšvihy
Co všechno jsme ochotni tolerovat u svých potomků, a co je už hodně přes čáru? Jak se postavit k jejich větším či menším prohřeškům, jež vnímáme úplně jinou optikou než oni sami? Martin a Veronika věří, že se Filip konečně srovnal, že s ním mohou jednat jako s dospělým. Nyní ale zjistí, že se hluboce mýlili. Během několika hodin se totiž provalí další Filipovy průšvihy, které jsou už na oba moc. Jak se k tomu postaví? A jak to ovlivní vzájemné vztahy v rodině?

Nečekané shledání
Máme dost sil, abychom se postavili čelem svým přehmatům, přiznali si chybu a omluvili se za ni těm, kterým jsme ublížili? A dokážou oni odpustit a navázat na to, co je s provinilci spojuje? Lukáš Binar se díky Gábině po několika měsících opět setká s Veronikou, jíž udělal ošklivou scénu poté, co ho odmítla. Stále to mezi nimi visí, navíc se v období, co se neviděli, přihodila spousta věcí, jež změnila jejich životy. Najdou si k sobě znovu cestu?

Nenechte si ujít tento týden finále čtrnácté sezony Ulice! Dojde na malé lekce, humor, lásku i další zvraty těsně před prázdninami.

 

TV Nova