ULICE

Finálové hlasování: Koho zvolíte největší sympaťačkou Ulice?

Seriál Ulice: Volba největší sympaťačky Ulice - finále
Zdroj: TV Nova

Třetí nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice čtrnácté sezony vyhrála s velkým náskokem Veronika Maléřová. Zvítězí nad svými soupeřkami i ve finále? Je to jen na vás! Hlasujte právě teď.

Ze třetího nominačního kola postoupily poslední tři finalistky, jež od vás získaly v tomto kole nejvíce hlasů. Na první příčce se umístila Veronika Maléřová, která uštědřila hodně tvrdou porážku své sokyni Šárce Pospíšilové. Tu vaše hlasy vynesly na třetí místo, i když jí spousta z vás fandí. Druhá příčka patří Magdě Procházkové, jež je v Ulici nováčkem. A s kým se tato trojice utká ve finále? Soupeřky jsou hodně silné, což slibuje velké klání. Z druhého nominačního kola postoupily Karla Taubrová, Rozina Maléřová a Amálie Pešková, z prvního nominačního kola se probojovaly do finále Katarína Benešová, Tereza Kučerová a Anna Lišková. Která z nich zvítězí? Je to jen na vás!

Jak hlasovat?
V naší anketě vám nabízíme všech devět finalistek, jež díky vašim hlasům postoupily do finálového klání volny největší sympaťačky Ulice čtrnácté sezony. Vy můžete až do pátku dávat své hlasy té z nich, jež vám je nejsympatičtější. Která z nich to bude? O tom rozhodujete právě teď právě vy svými hlasy. A hned po finálovém souboji sympaťaček odstartuje volba největšího sympaťáka Ulice právě uplynulé sezony.

Kdo je největší sympaťačkou Ulice čtrnácté sezony? Hlasujte právě teď ve finále!

Anketa

Kdo je největší sympaťačkou Ulice? – finále

Hlasovalo 24965 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

TV Nova