FOTKY: Stanislav Zindulka jako Miloslav Stárek v Ulici

Miloslav Stárek zasáhl do života nejen Nyklovým, ale svým způsobem i všem ostatním obyvatelům Ulice. Byl to on, kvůli kterému skončilo Království hraček, kdo zavřel večerku i kdo v Ulici otevřel pekařství. Připomeňte si ho v naší fotogalerii.

Jen co se děčínský podnikatel a paštikář Miloslav Stárek seznámil v lázních s pražskou vdovou Vilmou Nyklovou, hned začal spřádat své plány. Vilmu Nyklovou i jejího syna natolik okouzlil a obalamutil, že mu pomohli se zakotvením v Ulici a získáním domu Václava Krále, v němž bylo také Království hraček.

 

Miloslav Stárek krátce na to Království zavřel, protože měl s jeho prostory své plány. Vybudoval v něm pekařství, ovšem to mu nestačilo. Spolu s milenkou Květou chtěl mnohem víc. Zálusk měli i na prostory Henryho hospody, v nichž chtěli zřídit výrobnu granulí. To jim naštěstí nevyšlo. Proti nim se tehdy postavil i Lumír, což mu Stárek nedokázal odpustit. Když se Vilma Nyklová dozvěděla o jeho poměru s Květou, rozhodla se, že mu pořádně osladí rozvod.

 

Nyklovi však nejsou jediní, komu Stárek škodil. Kvůli němu si zažil těžké chvíle například Vlastimil Pešek, jehož Stárek křivě obvinil ze spolupráce s StB.

 

Miloslav Stárek ale nebyl jen ukázkový prevít a manipulátor. Měl i svou lepší stránku. Nikdo o něm třeba nevěděl, že finančně podporoval maminku postiženého syna. Vilmě Nyklové se zase postaral o spoustu krásných a romantických chvilek, i když to nebylo úplně nezištně. Zaměstnance Království hraček nevyhodil na dlažbu, jak by se dalo očekávat, ale nabídl jim práci ve svém pekařství. A jak s ním šel v Ulici čas? Podívejte se na fotky.

 

Čím vším si prošel Miloslav Stárek v podání zesnulého Stanislava Zindulky v Ulici? Fotky v naší fotogalerii vám to připomenou.

 


142

Stanislav Zindulka jako Miloslav Stárek

Seriál Ulice: Miloslav Stárek

Hodnocení:

 

 

 

 

TV Nova