ULICE

Jak je to s odchodem Jakuba Štáfka z Ulice a co čeká Matěje a Katarínu po prázdninách?

Ája se snaží Matěje a Katarínu rozeštvat, což se jí před prázdninami i podařilo. Jenže Matěj se Kataríny tak snadno nevzdá, a už vůbec ne kvůli Áje. Co je čeká po prázdninách?

Ája je schopná všeho, jen aby Matěj byl zase její. Věří, že ho získá nazpět, až se vrátí z Kanady. Netuší, jak velké jsou Matějovy city ke Kataríně, a jak vnímal ji. Pro Matěje Ája nikdy nebyla osudovou známostí ani láskou. Bral to tak, že jim je spolu fajn, nic víc, nic míň. Když zjistil, jak jím manipulovala, okamžitě to s ní skončil a za touhle kapitolou chtěl udělat tlustou čáru. Ája to ale nevzdává a bojovat bude i po prázdninách. Jenže Matěj je už někde úplně jinde. Chce být s Katarínou, kterou miluje. A udělá vše pro to, aby ji získal nazpět.

Po prázdninách s nimi bude prožívat jejich momentálně docela komplikovaný vztah, usmiřování i Katarínino těhotenství. Jak je to tedy s odchodem Jakuba Štáfka, představitele Matěje Jordána, z Ulice? „Angažmá Jakuba Štáfka v seriálu Ulice zatím nekončí. Po červencové pauze Jakub v natáčení pokračuje, diváci se tak mohou těšit na pokračování příběhu Matěje Jordána i na podzim. S napětím budou moci sledovat jeho zásadní životní události. Jakubovi v jeho sportovní kariéře fandíme a přejeme mu mnoho úspěchů na bitevním poli,“ ujišťuje všechny fanoušky sympatického mladého herce i páru Matěj a Katarína kreativní producentka Ulice Silvia Klasová.

A jaké budou první okamžiky shledání Matěje a Kataríny po prázdninách? Podívejte se na ukázku z nových dílů Ulice.

 

TV Nova