ULICE

Kdo je největší sympaťačkou Ulice? Hlasujte ve 3. nominačním kole

Seriál Ulice: Volba největší sympaťačky Ulice - 3. nominační kolo
Zdroj: TV Nova

Druhé nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice čtrnácté sezony patřilo Karle Taubrové, která ho vyhrála s velkým náskokem před svými soupeřkami. S kým se utká ve finále? O tom rozhodujete právě teď právě vy. Hlasujte v naší anketě!

Loňská vítězka naší ankety Karla Taubrová si vaše sympatie udržela. S velkým náskokem nyní vyhrála druhé nominační kolo před Rozinou Maléřovou, jíž patří druhá příčka, a Amálií Peškovou, která se umístila na třetím místě. Všechny tři čeká již za týden finálové klání, v němž se utkají s Katarínou Benešovou, Terezou Kučerovou a Annou Liškovou, jež do finále postoupily z prvního nominačního kola. A kdo budou jejich další soupeřky? Je to jen na vás a vašich hlasech!

Jak hlasovat?
I tuto sobotu vám v naší anketě nabízíme třináct žen / dívek, s nimiž jste se ve čtrnácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Vy můžete až do pátku dávat své hlasy té, jež je vám nejsympatičtější. Do finále postoupí i z tohoto nominačního kola tři sympaťačky, které od vás získají nejvíce hlasů. Během finálového hlasování, jež proběhne 20.-26. července, pak svými hlasy rozhodnete, která z devítky finalistek vám je nejsympatičtější.

Kdo je největší sympaťačkou Ulice čtrnácté sezony? Hlasujte právě teď ve třetím nominačním kole.
 

Anketa

Zvolte největší sympaťačku Ulice - 3. nominační kolo

Hlasovalo 21132 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

TV Nova