ULICE

Lukáš, nebo Patrik? Který z nich se k Veronice hodí víc?

Seriál Ulice: Hodí se k Veronice víc Patrik, nebo Lukáš?
Zdroj: TV Nova

Kolem Veroniky se již brzy začnou motat hned dva sympaťáci najednou. Do života se jí znovu vrátí Lukáš Binar. A balit ji začne i Patrik Rousek. Co myslíte, který z nich se k ní hodí víc? Hlasujte v naší anketě!

Martin opustil na jaře Veroniku kvůli Šárce, do které se zamiloval. City k ní byly silnější než pocit odpovědnosti vůči rodině i láska k Veronice. Martin svému srdci prostě poručit nedokázal. Veroniku to hodně ranilo, ale věřila, že i tuhle krizi společně překonají. Martin se však rozhodl pro Šárku a nadobro odešel z domova.

Veronika se dlouho trápila a o manželství bojovala. Na podzim to už ale bude trochu jiné. Jakmile Lukáš Binar zjistí, že od ní Martin odešel, začne ji znovu balit. Navíc nebude sám, kdo bude mít o hezkou Veroniku zájem. Zálusk na ni dostane také milovník žen Patrik Rousek, jenž dosud nenašel tu pravou.

S Lukášem si Veronika před rokem hodně rozuměla a bylo jí s ním dobře, než jí udělal scénu, když odmítla být jeho milenkou. S Patrikem se člověk rozhodně nenudí, jeho lehkost bytí je docela nakažlivá. Podlehne jí i Veronika? Anebo dá přednost Lukáši Binarovi? Koho byste jí doporučili vy?

Hlasujte v naší anketě! Lukáš, nebo Patrik? Který z nich se k Veronice hodí víc?

Anketa

Hodí se k Veronice víc Lukáš, nebo Patrik?

Hlasovalo 8838 lidí.

Podívejte se, co přinese nová sezóna Ulice:

TV Nova