VIDEO: Malvína Pachlová představila svého přítele a promluvila o svatbě! Kdy do toho praští?

Malvínu Pachlovou znáte ze seriálu Ulice jako sympatickou servírku Šárku, která se zamilovala do ženatého Martina Maléře. Ve skutečnosti, ale Malvína Pachlová žije úplně jiným životem! Do svého stylového bytu nedaleko centra Prahy pozvala kameru a představila i svého cizokrajného přítele.

Ve stylovém bytě s krásným výhledem na Prahu a dýmkami, kam se podíváš. Takhle žije herečka Malvína Pachlová, kterou vídáte v seriálu Ulice už sedm set coby servírku Šárku. Pokud jste se ale, pánové, také zahleděli do jejích očí, nejspíš vás teď zklameme. Malvína totiž není sama. S kým žije? „Žiju v Praze tady s panem Kolumbijcem. Ale paradoxně trávím víc času mimo domov, ač je mi tady dobře, ale moje práce obnáší to, že jsem pořád někde na cestách.“

Ulice: Malvína Pachlová
Zdroj: TV Nova

Její přítel Juan je režisér. Potkali se na karlovarském festivalu na zakončovacím večírku a ona tehdy mluvila špatně anglicky, on neuměl ani slovo česky. Ale přes počáteční jazykovou bariéru se jim podařilo vztah utužit a zůstali spolu. „Nejvtipnější je, když se na sebe naštveme, nevydržíme být naštvaní dlouhodobě. Já jsem třeba uražená a mám pocit, že už to vydržím, že tohle nejde. Ale za dvě minuty se mi chce smát a jemu taky. Šťouchá do mě a oba končíme ve společném smíchu a říkáme si, že to bylo zbytečné,“ prozradila Malvína se smíchem.

Seriál Ulice: Veronika se Šárce postará o krušné chvíle
Zdroj: TV Nova

Během rozhovoru došlo i na dvě citlivá témata. Na jaká? Podívejte se na reportáž!

 

 

Nova.cz