Ája přitvrzuje: Jak zavaří Lumírovi a Hložánkovi?

Seriál Ulice: Ája zavaří Lumírovi
Zdroj: TV Nova

Čeho všeho je Ája schopná, aby co nejvíce uškodila hlavním rivalům Mastného v blížících se volbách? Nenápadně záškodničí v Lumírově týmu již několik týdnů. Teď znovu přitvrdí. S čím vyrukuje? Komu se postará o pořádný šok?

Přehrát poslední díl

 Termín voleb se blíží. Radek Mastný tlačí na Áju čím dál víc, aby mu dodala munici na zlikvidování Lumíra a jeho strany. Ája dělá, co může, protože motivace je opravdu veliká. Neustále Lumírovi škodí, takže ten ztrácí u voličů cenné body. Ája navíc nemíní připustit, aby jí její záškodničení kdokoliv překazil. Jakmile začne cítit ohrožení, znovu zaútočí a uštkne. A opět překročí meze. Tentokrát to ale začne zavánět obrovským průšvihem…

 

Ája se neštítí opravdu ničeho, jen když dosáhne svého. Tondu Hložánka bez mrknutí oka obviní ze sexuálního obtěžování takovým způsobem, že je to pomalu na žalobu. Ovšem Ája zajde ještě dál. Souhrou náhod se postará Vilmě Nyklové o infarktovou situaci, jen co vejde k Lumírovi. Podle ní je to totiž jasné – Ája má spadeno na Lumíra. Při čem Vilma ty dva nachytá?

 

Ája zavaří Tondovi Hložánkovi i Lumírovi už ve středu večer. Kam až zajde?

 

 

 

 

 

TV Nova