Otevřená zpověď Anety Krejčíkové: Jak její těhotenství zkomplikovalo natáčení Ulice? Byl to boj!

Publikováno 9. 6. 2018
Zdroj: TV Nova

Aneta Krejčíková alias Gábina Pumrová ze seriálu Ulice v rozhovoru prozradila, jak prožívala první měsíce těhotenství. Sama přiznává, že začátky byly těžké. Co se od té doby změnilo? A jak se herečka těší na příchod miminka?

Přehrát poslední díl

Těhotenství Anety Krejčíkové udělalo čáru přes rozpočet nejen jí samotné, ale i scénáristům seriálu Ulice, kteří museli upravit Anetinu dějovou linku. Představitelka Gábiny Pumrové v rozhovoru prozradila, jak na těhotenství zprvu reagovala. „Na jednu stranu jsem byla ráda, na druhou stranu jsem se necítila úplně připravená. To je takové, že myslíš hrozně sobecky. Já jsem si potom říkala, co to dělám. V hlavě se mi to srovnalo až po takových třech měsících. Začátek byl pro mě hodně těžký,“ vzpomíná na první měsíce těhotenství.

 

Těžké to měli také kostyméři, kteří se museli popasovat s velkou výzvou - zamaskovat zakulacené bříško. „Co se týče maskování bříška, které už mám, to děláme tak, že nosím volné věci a vlastně se do scénáře zakomponovalo, že Gábina ztloustla. Každou scénu mám v ruce nějakou čokoládu nebo sušenku. Je to vtipné,“ smála se.

Seriál Ulice: Gábina dostane nečekanou nabídku...
Zdroj: TV Nova

A jak se vůbec sympatická herečka na příchod prvního potomka chystá? Přiznala, že k žádným velkým přípravám zatím nedošlo. „Ještě nás nepostihla tahle mánie. Z pokoje, kde bude pokojíček, je vlastně zatím sklad, tam máme hadry,“ usmívala se Aneta. 

Seriál Ulice: Jak šel čas se Šímou Urbanem
Zdroj: TV Nova

Co dalšího o sobě herečka prozradila a má už jasno v tom, jak se miminko bude jmenovat? Na to se podívejte v reportáži!

 

Seriál Ulice sledujte každý všední den v 18:25 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

PJ