ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? Hlasujte ve 2. nominačním kole

Publikováno 2. 8. 2018
Zdroj: TV Nova

Tereza Jordánová navázala na své loňské vítězství v naší anketě. S přehledem vyhrála i letošní první nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice třinácté sezony a postupuje tak do finále. S kým se v něm utká? Záleží to jen na vás a vašich hlasech.

Přehrát poslední díl

Tereza Jordánová má našlápnuto k novému rekordu i dalšímu vítězství v anketě, ve které si každoročně volíte největší sympaťačku Ulice. S obrovským náskokem před druhou Květou Vavruškovou a třetí Denisou Mastnou postupuje do finálového hlasování, v němž se utká s dalšími postupujícími z následujících dvou nominačních kol. Kdo bude ve finále její konkurencí? Je to jen na vás.

 

 

Jak hlasovat?
Tento a příští čtvrtek najdete v naší anketě třináct žen / dívek, které jste ve třinácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Celý týden můžete dávat své hlasy té z nich, jež vám je nejsympatičtější. První tři ženy / díky, které od vás v daném kole získají nejvíce hlasů, postoupí do finále. V něm si pak zvolíte největší sympaťačku Ulice třinácté sezony. Kdo to bude? O tom rozhodne finálové hlasování, jež proběhne 16.–22. srpna 2018.Hlasujte ve druhém nominačním kole volby největší sympaťačky Ulice třinácté sezony! Které tři ženy / dívky postoupí do finále? Je to jen na vás.

 

 

Anketa

Kdo je největší sympaťačkou Ulice? - 2. nominační kolo

Hlasovalo 13475 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

TV Nova