ANKETA: Zvolte největší sympaťačku Ulice! Hlasujte v 1. nominačním kole

Publikováno 26. 7. 2018
Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťačkou Ulice?
Zdroj: TV Nova

Největšího sympaťáka Ulice 13. sezony již známe. Kdo bude letos jeho protějškem? Obhájí své loňské prvenství Tereza Jordánová? Je to jen na vás! Hlasujte v prvním nominačním kole naší ankety právě teď.

Přehrát poslední díl

Tereza Jordánová je zatím rekordmankou naší ankety. Vloni ji díky vašim hlasům vyhrála již pošesté, což se zatím nikomu nepodařilo. Na paty jí dlouho šlapala Simona Hložánková, která se stala největší sympaťačkou Ulice čtyřikrát za sebou, což je zatím nepřekonaným rekordem. Překoná ho letos právě Tereza? Anebo se stane velké překvapení a Tereza své prvenství neuhájí? Je to jen na vás a vašich hlasech. Právě teď můžete vybrat v prvním nominačním kole první tři finalistky.

 

 

Jak hlasovat?
Každý čtvrtek najdete po nadcházející tři týdny v anketě třináct žen / dívek, které jste ve třinácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Celý týden můžete dávat své hlasy té z nich, jež vám je nejsympatičtější. První tři ženy / díky, které od vás získají nejvíce hlasů, postoupí do finále. V něm si pak zvolíte největší sympaťačku Ulice třinácté sezony. Kdo to bude? O tom rozhodne finálové hlasování, jež proběhne 16.–22. srpna 2018.

 

Hlasujte v prvním nominačním kole volby největší sympaťačky Ulice třinácté sezony! Které tři z následující třináctky postoupí do finále? Je to jen na vás.

 

Anketa

Kdo je největší sympaťačkou Ulice? - 1. nominační kolo

Hlasovalo 10691 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

TV Nova