ANKETA: Zvolte největší sympaťačku Ulice! Je tu 3. nominační kolo

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťačkou Ulice?
Zdroj: TV Nova

Druhé nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice třinácté sezony mělo hodně napínavý průběh a skončilo velmi překvapivě. Vyhrála ho Jindra Pražáková, o další dvě místa svedly velký souboj Veronika Maléřová, Karla Taubrová a Linda Nádvorníková. A s kým se postupující finalistky utkají? O tom nyní rozhodujete právě vy.

Přehrát poslední díl

Nominační kola volby největší sympaťačky Ulice třinácté sezony mají zatím velmi překvapivý průběh i výsledky. První kolo vyhrála s přehledem Tereza Jordánová, druhé místo obsadila Květa Vavrušková, na třetí příčce se umístila Denisa Mastná. Ve druhém nominačním kole zvítězila Jindra Pražáková. Na druhé místo se vyhoupla blondýnka, která se v Ulici objevila poprvé až v minulé sezoně – Linda Nádvorníková. Na třetí místo vyslaly vaše hlasy Karlu Taubrovou. S kým dalším se tyto finalistky utkají v rozhodujícím klání? Je to jen na vás.

 

 

Jak hlasovat?
Také tento čtvrtek najdete v naší anketě třináct žen / dívek, které jste ve třinácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Celý týden můžete dávat své hlasy té z nich, jež vám je nejsympatičtější. První tři ženy / díky, které od vás v tomto kole získají nejvíce hlasů, postoupí do finále. V něm si pak zvolíte největší sympaťačku Ulice třinácté sezony. Kdo to bude? O tom rozhodne finálové hlasování, jež proběhne 16.–22. srpna 2018.


Hlasujte ve třetím nominačním kole volby největší sympaťačky Ulice třinácté sezony! Které další tři ženy / dívky postoupí do finále? Je to jen na vás.

 

Anketa

Kdo je největší sympaťačkou Ulice? - 3. nominační kolo

Hlasovalo 9841 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova