Autogramiáda a prodej charitativního kalendáře Psí život 2017

Charitativní kalendář Psí život 2017 - 4
Zdroj: Soukromý archiv

Chcete potěšit své blízké a zároveň udělat něco pro dobrou věc? Dejte jim pod stromeček charitativní kalendář Psí život 2017, jenž také letos vznikl pod patronací Patricie Solaříkové. Přímo od ní si můžete kalendář koupit i s jejím podpisem už v následujících dnech!

Přehrát poslední díl Ulice

 

Patricie Solaříková je dobrou duší projektu, jenž potěší všechny fanoušky Ulice a současně pomůže i těm, kteří se bez naší pomoci neobejdou. Již pátým rokem stojí představitelka Terezy Jordánové za vznikem charitativního kalendáře Psí život 2017, v němž najdete nádherné fotky hvězd známých nejen z Ulice spolu se čtyřnohými modely. Letos je kalendář ale přeci jen výjimečný: „Každý v něm pózuje s vlastním pejskem, který má za sebou hodně pohnutý osud. Někteří jsou z útulku, jiným jejich současní páníčci pomohli v těžkých situacích,“ prozradila nám Patricie Solaříková.

 

Charitativní kalendář Psí život 2017 - 2
Zdroj: Soukromý archiv

 

A koho v kalendáři najdete? Těšit se můžete na nádherné černobílé snímky Ondřeje Volejníka, Filipa Tomsy, Petra Koláře, Patricie Solaříkové, Lenky Zahradnické, Marty Jandové, Jany Strykové, Jany Bouškové, Václava Vydry, Miroslava Hanuše, Tomáše Matonohy či Petry Špalkové. Za objektivem stála stejně jako vloni Anna Fixová, kterou znáte z Ulice jako Moniku Farskou.

 

Charitativní kalendář Psí život 2017 - 1
Zdroj: Soukromý archiv

 

Kalendář si můžete koupit přímo od Patricie Solaříkové ve středu 14. prosince od 15:00 hod. na pobočkách Super ZOO v Praze Štěrboholích, v pátek 16. prosince v Mělníku a ve středu 21. prosince od 16:00 hod. na Černém Mostě. K dostání je také ve vybraných fotolabech. Objednat si ho můžete i přes eshop na stránkách www.psizivot.com. Výtěžek z prodeje bude rozdělen podobně jako v minulých letech mezi vybrané psí útulky a neziskovou organizaci Psí život.

 

Podívejte se na v naší fotogalerii na krásné snímky z charitativního kalendáře Psí život 2017, jež nám Patricie Solaříková exkluzivně poskytla, i na fotky ze zákulisí focení pro tento kalendář.

 

116

Charitativní kalendář Psí život 2017

Zdroj: Soukromý archiv

Charitativní kalendář Psí život 2017 - 2

Hodnocení:

 

 

 

 

 


 

TV Nova