Baby boom v Ulici pokračuje: Která další herečka je těhotná?

Seriál Ulice: Která další herečka známá z Ulice čeká miminko?
Zdroj: TV Nova

To je neuvěřitelné! Letos nastal v Ulici opravdový baby boom. Již čtvrtá herečka, kterou znáte ze seriálu, tento rok oznámila, že je těhotná. Tušíte, o koho se jedná? Její jméno najdete v článku.

Přehrát poslední díl

Tohle tu ještě nebylo, a to je Ulice s vámi již téměř třináct let. Za celou tu dobu, co pro vás Ulici připravujeme, se ještě nikdy nestalo, aby hned čtyři herečky oznámily v rozmezí několika měsíců, že čekají miminko. A to je teprve červen! Jak jsme vás již informovali, nejprve se pochlubila radostnou novinkou Michaela Tomešová, kterou znáte z Ulice jako Bětku Klimešovou. Krátce po ní se podělila o šťastnou zprávu Tereza Vítů, seriálová Alena Koukalová. Zanedlouho po Tereze prozradila také představitelka Gábiny Aneta Krejčíková, že čeká miminko. Tím ale baby boom zdaleka nekončí.

 

 

Těhotná je také Michaela Maurerová, jež v Ulici ztvárňuje Digi Stránskou. Má za sebou první trimestr a jak se svěřila na sociální síti, nebyl to žádný med kvůli častým nevolnostem. Zároveň ale dodala: „Na miminko se všichni čtyři (tj. také její dvojčata a partner) děsně těšíme. A já osobně se teď teda nejvíc těším, až to „nejkrásnější období v životě ženy“ (to musel vymyslet chlap) skončí a já si to miminko pořádně pomazlím a očuchám, protože být máma je pro mě prostě “nejvíc nejlepší věc v životě” a taky zázrak.“

 

Míše srdečně gratulujeme k jejímu těhotenství a držíme jí palce, aby ona i malé byly v pořádku a aby si to trojnásobné mateřství opravdu užila.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova