CELÝ 3468. DÍL ULICE: Anička v rozpacích. Jak proběhne první setkání Bedřicha s Petrem?

Publikováno 16. 5. 2018
Ulice: 3468. díl
Zdroj: TV Nova
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

CELÝ 3468. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Jindra si povídá po koncertě až do rána s kolegou z jiné kapely. Tomu se Jindra líbí a je zklamaný, když od Ondry zjistí, že je zadaná a má dítě. Bedřich, který jediný po koncertu nepil a spal, veze kapelu domů. Franta úspěšně složil maturitu a společně s Aničkou a Bedřichem slaví. Pro Aničku přijde Petr, který se tak s oběma seznamuje. Pak s Ančou řeší, jaký je jejich vzájemný vztah.

 

Mára Karle oznámí, že dala Věrka výpověď v penzionu. Karla slibuje, že se Věrce hned zítra ozve a vše s ní probere. Pak povzbuzuje Bruna, kterého zítra čeká maturita. Místo Bruna ale nyní dělá Karle starost Jirkovo pití. I když je v podnapilém stavu schopný pracovat, má o něho stejně strach. Luboše jeho spolubydlící z ubytovny přemlouvá, aby si od něho půjčil další peníze. Věrka si užívá hezký den s Michalem, kterému odpustila, i když ji celá věc velmi mrzí. Michal jí narovinu řekne, že by chtěl udělat testy otcovství. To Věru rozzuří, rozejde se s ním a vyhodí ho z bytu.

 

Lucka přijde za Davidem a řeší s ním poslední nejasnosti z matiky k maturitě. S Otou pak David probírá, že až Lucka odmaturuje, všem se pořádně uleví. Lucka stojí za dveřmi a vše slyší. Johanka dorazí Otovi do výuky výtvarné výchovy pod záminkou, že je studentka z pedagogické fakulty. Studentům pak stojí modelem a Otu nenápadně svádí.
 

 

3468. epizodu jste v TV mohli vidět 16. května 2018.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz