CELÝ 3488. DÍL ULICE: Šimon tráví svůj volný čas s Alešem. Gábině tím pořádne zabrnká na nervy

Aktualizováno 13.6. 2018 20:01
Ulice: 3488. díl
Zdroj: TV Nova
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3488. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Vendula ráno budí Pavla, který spal jako zabitý. Vendula připraví snídani a udělá Pavlovi na radu jeho babičky kakao. Když zjistí, že ho nesnáší, oba se tomu zasmějí. Pak je přijde Pavlova babička zkontrolovat. Lumír si užívá volného času s Alexem, který mu hodně chyběl. Vymyslel, že by si přeorganizoval svůj volný čas a jezdil by do Málkova na delší čas s nimi. Pak se snaží celou situaci šikovně přiblížit Nyklové. Ta je chápe, ale informace ji moc nepotěší.

 


Gábině je od rána špatně. Tereze se svěří, že se jí teď hromadí zakázky a neví, jak dál. Mastný Gábině svým chováním nepřidá. Aleš byl se Šimonem na kolech a Šíma je z výletu úplně nadšený a celý zbytek dne Gábině nevypráví o ničem jiném, než o Alešovi. Gábině rupnou nervy a na Šímu zakřičí.

 


Karla se zlobí na Jirku, který už si přinesl lahev alkoholu i do práce. Jirka je na ni nepříjemný. Karla se naštve a Jirkovi lahev vylije. Mára přemlouvá tátu, aby si vzal v práci dovolenou a neřešil peníze. Na ubytovně pak Luboš čelí dalším výhrůžkám od spolubydlícího, kterému dluží poslední splátku.

 

 

3488. epizodu jste v TV mohli vidět 13. června 2018.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz