CELÝ 3497. DÍL ULICE: Aleš jako volební tahoun! Mastný má odvážný plán, který se Gábině nebude líbit

Aktualizováno 22.8. 2018 12:11
Aleš
Zdroj: TV Nova
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

Filip Maléř se balí a vyráží na vodu. Jeho nepřítomnosti využívá Martin, který ihned po Filipově odchodu začne laškovat s Veronikou. Ta má ale napilno, protože se připravuje na hudební soustředění se Starým Vercajkem. Kapela odjíždí do Loučky, kde bude nejen odpočívat, ale především trénovat nové písničky.

 
Radek Mastný přichází za Gábinou a nese jí příspěvek na nový mobil pro Šimona. Zároveň Gábině opět volá Aleš, kterému sice telefonát vezme, ale omluví se, že zavolá později. Mastný následně Gábině nabízí, aby se stala tváří jeho kampaně a byla s ním na společných fotografiích. Tuhle nabídku ale odmítá. Gábina se konečně odhodlá a zavolá Alešovi. Ten se nabízí, že přispěje na nový mobil pro Šimona, zároveň se obává toho, že Šíma bude mít nové telefonní číslo. Jejich hovor je ale rozpačitý a odměřený. Naopak přátelský hovor vede Aleš s Radkem Mastným, se kterým se setkal v Coolně. Mastný mu navrhuje, aby se nechal vyfotit na volební plakát. Alešovi se zprvu nechce, ale nakonec začne nad nabídkou uvažovat. Za Gábinou do salónu přichází příjemná návštěva – Lukáš Binar. Ten jí oznámí, že na salónu visí politický plakát Mastného. Z nepříjemného momentu se ale rázem stane zábava. Společně se totiž rozhodnou, že z plakátu udělají vlaštovku. Poté Aleš opět volá Gábině a nabídne jí, že vezme Šímu na hasičské soustředění. Gábina s díky odmítne.

 
Vilma Nyklová zpracovává Pavlíka a chce z něho vytáhnout nějaké novinky. Ten se ale nechce příliš vybavovat a ve spěchu opouští pekárnu. Bohužel si tam zapomene i svou mikinu, ve které má zásnubní prsten. Krabičku s prstenem omylem objeví Vendula s Vilmou a Jarmilou. Vendula je nadšená a září štěstím. Pavlík následně zjistí, že nemá mikinu a běží do pekárny. Tam na něj už čeká Vilma s Jarmilou, které mu s chutí začnou radit, jak připravit nezapomenutelné zásnuby. Pravdou ale zůstává, že Pavel není z jejich rad nadšený. Dámy navíc začnou plánovat nejen zásnuby, ale i rodinné seznámení a svatbu. Toho už nechce být nervózní Pavlík součástí, a tak rychle odchází z pekárny. Vendula plna očekávání přichází za Pavlíkem domů. K jejímu údivu se ale žádost o ruku nekoná...

 
Lumír je nadšený z připravovaných zásnub Pavla s Vendulou a své nadšení převádí i do pracovní sféry. Vymyslel kontaktní politickou kampaň, během které by vyrazil přímo do ulic mezi lidi. Ája bedlivě jeho nápad poslouchá a vše si zapisuje.

 
 

3497. epizodu jste v TV mohli vidět 21. srpna 2018.
NĚPŘEHLÉDNĚTE: 

TV Nova