Čerstvá maminka Aneta Krejčíková prolomila mlčení! Co prozradila?

Seriál Ulice: Aneta Krejčíková jako Gábina Pumrová
Zdroj: TV Nova

Včera jsme vás informovali, že představitelka Gábiny Aneta Krejčíková se stala minulý týden maminkou. Poslali jste jí tolik úžasných gratulací, že jí to nedalo a zareagovala na ně. Jak? Co odhalila ze svého soukromí?

Přehrát poslední díl

Aneta Krejčíková, která hraje v Ulici už přes třináct let Gábinu Pumrovou, nyní prožívá jedno z nejkrásnějších období ve svém životě. Minulý týden přivedla na svět syna, teď si užívá mateřství a rodinky. Jen co jsme vás o jejím porodu informovali, zaplavili jste web i sociální sítě spoustou gratulací a přání. Ta samozřejmě nezůstala bez odezvy. Co vám Aneta vzkazuje?

 

„Moc děkujeme za gratulace, jsme v pořádku, zdraví, spokojení a šíleně zamilovaní. Nevím, jak to popsat, je to neskutečný nášup emocí. Mám samozřejmě nejkrásnějšího a nejňuňavějšího chlapečka na světě, Bena,“ popsala příval emocí šťastná maminka Aneta Krejčíková.

 

Zatímco se Aneta nyní věnuje svému synovi a rodince, její Gábinu čeká už brzy hodně náročné období, které se neobejde bez následků...

 

Anetě i jejímu partnerovi Ondrovi ještě jednou srdečně gratulujeme a celé rodince přejeme jen to nejlepší, štěstí a hlavně pevně zdraví!

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova