CO NEUVIDÍTE V TV: Další podpásovka pro Marcelu: Co jí provede máma?

Publikováno 14. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Marcela se sesypala, když se dozvěděla, že máma se vrací k otci. Myslela si, že toho alkoholika už v životě neuvidí, teď je ale všechno jinak. Máma se jí navíc postará o další nepříjemné překvapení. Jaké? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Přehrát poslední díl

 Maléřovi nahrazují Marcele funkční rodinu, o kterou se může opřít, když je zle, o níž vždycky snila. Se svým otcem, jenž je závislý na alkoholu, si zažila peklo, když opilý pod obraz mlátil ji nebo její mámu, o dalších jeho opileckých výstupech a agresivním či cholerickém jednání nemluvě. V létě se zdálo, že máma s otcem nadobro skončila, že konečně bude v rodině klid. Před týdnem se ale Marcela od mámy dozvěděla, že se vrací k tátovi. Byla to pro ni rána z čistého nebe, kvůli které se sesypala. S otcem už nechce mít nic společného, je rozhodnutá domů do Mořkova nejezdit, aby se s ním nemusela potkat. Její máma to však vidí jinak. Co si na Marcelu vymyslí? A jaká bude její reakce? Podívejte se, opět budete vědět víc.

 

Co Marcelu docela rozhodí? Do jakého citlivého místa ji zasáhne její máma? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

 

 

 

 

 

TV Nova