VIDEO: Tragédie u Peškových, zločin i dvojí rande. Co se bude dít v Ulici?

Aktualizováno 30.4. 2018 12:22
Zdroj: TV Nova

Je tu prvomájový týden a s ním i lásky čas, který si užije zejména Anča. Květen však přinese i jedno z nejhorších období rodiny Peškových, jejíž členové si sáhnou na dno. Moc do smíchu nebude ani Gábině či Lubošovi. Zato s Máriem bude zase veselo… Co se stane v Ulici tento týden?

Přehrát poslední díl


Tragédie u Peškových
Jak dobře známe své partnery, které milujeme, s nimiž si plánujeme budoucnost? Adriana Bláhová dlouho věřila, že Robert je ten pravý, její princ na bílém koni. Těsně před víkendem ale přišlo kruté prozření. Teď Adriana schytá další bolestné rány přímo do srdce. Dozví se šokující informace, po kterých už nic nebude jako dřív. Nikdy. Robert náhle zemře… Co bude pro Adrianu nejhorší? Co s ní Robertova smrt udělá? A jak se to podepíše na jejích blízkých?

 


Mastný na lovu
Jak by měla vypadat milenka úspěšného politika? Radek Mastný o ní má naprosto jasnou představu. Ovšem narazit na atraktivní ženu, která by splňovala všechny jeho parametry, to je věc druhá. Radek Mastný je už nějaký čas na lovu, připraven zaútočit na svou kořist hned, jak se objeví. A právě nyní nastane jeho čas… A jaké zbraně Radek Mastný použije, aby lapil atraktivní Áju?

 


Ančina prvomájová rande

Kdy jindy dát najevo ženě vašeho srdce, že vám na ní záleží, když ne prvního květnového dne? Tuhle příležitost nemíní promarnit ani muži, kteří se motají kolem Anči – Evin šéf Milan a Ančin bývalý mistr Petr. Aniž by o sobě navzájem věděli, oba se snaží Anču sbalit. A aby toho nebylo málo, oba po ní zatouží právě na Prvního máje, čímž se jí postarají o docela prekérní chvilky… Který z nich má u ní větší šanci? A jak Ančino dvojí rande nakonec dopadne?

 


Aleš přitahuje opratě
Co všechno si necháme líbit od těch, které milujeme? A co je ve vztazích už přes čáru, pokud máme zůstat sami sebou? Aleš pomalu opanovává Gábinin i Šímův život. Snaží se ho vměstnat do svých tabulek a plánů, dirigovat jim ho od rána do večera. Na Gábinu toho už brzy ale začne být moc. A nejen na ni… Koho Alešův vliv na Gábinu a Šímu hodně znepokojí? A co bude pro Gábinu poslední kapkou?

 


Zločin u Luboše

Kolik toho člověk unese na svých bedrech? S Lubošem Marečkem se v posledním roce život opravdu nemazlí. Márův otec to schytává ze všech stran. Postupně přichází o všechny opěrné pilíře, které měl a dosud ještě má. Ke všemu ho čeká další těžká zkouška. Všude totiž naráží na svého soka, který mu přebral manželku. Dokonce i v místech, kde by to vůbec nečekal – u svého syna. Tím to však nekončí. Jen pár hodin po této kruté lekci přijde další. Luboš se stane obětí zločinu… Proč by si o něj měli jeho blízcí začít dělat velké starosti?

 


Máriův nový track
Talent nesmí zahálet! Máriovi se před měsícem podařil husarský kousek s trackem, ve kterém mu rapovala Nyklová. Konečně prorazil, jeho klip o Vendulce a Pavlíkovi, jenž je pro ni ten pravej, má už přes milion zhlédnutí. Co nevidět přijde Mário s další peckou, od níž si hodně slibuje. Je náležitě kontroverzní, přitom hodně vtipná, takže z toho kouká zase velký malér a tím pádem i pořádná reklama… Koho si vzal Mário na mušku tentokrát? A jak moc si zahrává? Už nyní vám prozradíme, že začne aspirovat na titul syna smrti…


Nenechte si ujít nové díly Ulice, jež budou plné lásky, ale přinesou i obrovská dramata, jež navždy poznamenají životy těm, kterým fandíte.

 

 

TV Nova