Co se bude dít v Ulici? Nyklová prozrazuje!

Aktualizováno 17.1. 2013 09:43
Témata:

Nejsledovanější denní seriál Ulice pokračuje ve své 8. sezoně na obrazovkách TV Nova i na jaře roku 2013. Diváci se dočkají napínavých zápletek, láskyplných příběhů, ale i dramatu. Uliční tým již posílila herečka Vanda Hybnerová, která ztvárňuje biologickou matku Emy.

Gábina Pumrová
Gábina porodila v posledním ročníku gymnázia, teď se svým o dvacet let starším přítelem Hynkem vychovává tříletého syna Šimona. Mají byt na hypotéku, nedostatek peněz, do toho ona studuje vysokou školu. Není divu, že je toho na ni v jejích 22 až až.
 

PODÍVEJTE SE NA PRVNÍ KLAPKU GÁBINY A HYNKA

 

Lenka Drápalová a Jarda Hejl
Jarda a Lenka jsou spolu už pět let a mají téměř tříletou dceru. Schyluje se k tolik očekávané svatbě. Cestou k ní však jejich vztah projde ještě jednou velkou komplikací. Překonají ji? A pomůže jim v krizi jejich nejbližší – Miriam Hejlová?
 

PODÍVEJTE SE TAKÉ:
KREATIVNÍ PRODUCENT O JARNÍ SEZONĚ

 

Liškovi
Bedřich a Anča mají už několik let v pěstounské péči desetiletou Emu. Do jejich rodinné idyly náhle zasáhne žádost Eminy biologické matky o navrácení dcery do její péče. Zůstane Ema u Liškových, nebo o ni přijdou? Milou protiváhu dramatického příběhu tvoří příhody dospívajícího Františka – první láska a průšvihy s ní spojené.
 

 

Vlastimil Pešek a Amálie Seidlová
Vlastimil po letech znovu navázal kontakt s dcerou Klárou a vnučkou Adrianou. Ovšem jejich přístup k dědovi zdaleka není nezištný, kromě lásky od něj očekávají i materiální zajištění. Amálie to na rozdíl od Vlastimila registruje a nemůže se dívat, jak se její partner nechává využívat. Ochrání Vlastimila před jeho „holkami“?
 

Libuška Neumannová a Libor Seidl
Ona – žena, která si prošla peklem domácího násilí i alkoholismu a teď se snaží rozvést. On – muž, který už má těžký rozvod za sebou a teď bojuje, aby udržel kontakt se svými syny… Oba jsou osamělí, oba přišli skoro o všechno. Dokáží se opřít jeden o druhého?
 

Monika Farská
Monika je přes tři roky bez chlapa a touží se znovu zamilovat. Už však nemá sílu čekat na „prince na bílém koni“ a začne si se svým nejlepším kamarádem Márou, se kterým bydlí a provozuje bar. Ale co když se princ nakonec objeví?

   

Lumír Nykl
Rozvedenému Lumírovi pomalu táhne na padesát a stále nemá potomka. Sám by se s tím už nějak vyrovnal, ale jeho matka Vilma trvá na tom, že chce vnoučka a dědice jejich rodinného pekařství. Podaří se jí najít synovi vhodnou partnerku? Nebo se Lumír úspěšně ubrání?
 
 

Matěj Jordán a Bětka Klimešová
Bětka prožívá šťastný vztah s Matějem, který ovšem neustále komplikují eskapády jejího otce Admirála. Ten se sice konečně smíří s tím, že se jeho milovaná dcera osamostatnila, ale problém je, že vzápětí si začal s její nejlepší kamarádkou Kristýnou. Vyrovná se s tím Bětka?

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

Nova.cz