CO V TV NEUVIDÍTE: Lumír a Pavel o Vendulině zdravotních potížích: Co je pravou příčinou?

Zdroj: TV Nova

Pavel si chce s Vendulou vše vyjasnit. Ještě před tím ho ale náhodou odchytí Lumír a promluví mu do duše, protože má o Vendulu starost. Co se od něj Pavel dozví? Jaká je příčina Venduliných zdravotních potíží? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Přehrát poslední díl

Pro Vendulu to byla obrovská podpásovka, když zjistila, že se Pavel od ní odstěhoval těsně před tím, než dorazila domů. Myslela si, že si konečně vše vyříkají a usmíří se. Místo toho ji ale doma čekaly prázdné skříně. Pavel se k tomu ovšem postaví čelem hned následujícího dne. Za Vendulou se vypraví, aby mezi sebou měli konečně jasno. Než k ní dojde, náhodou narazí na Lumíra, který má o Vendulu velkou starost. Proto Pavlovi taky hned naznačí, z čeho pramení její nynější zdravotní potíže. Co všechno se od něj Pavel dozví? Jak to plánuje dál? Podívejte se, opět budete vědět víc.


Co Pavlovi prozradí Lumír ? A jak se krize mezi Pavlem a Vendulou dotkne Lumírova a Pavlova přátelství? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

 

 

 

 

 

 

TV Nova