Denny Ratajský v roli záporáka: Jak lidé reagují na Aleše z Ulice? Negativní reakce se mu nevyhly

Publikováno 27. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Sympatický hasič Aleš se zpočátku zdál být ideálním partnerem pro Gábinu, ale časem se z něj vyklubal dominantní muž, který své partnerce začal organizovat život. Jeho představitel Denny Ratajský je naštěstí úplně jiný!

Přehrát poslední díl

Vztah Gábiny a Aleše býval prototypem dokonalosti. Postupem času však začalo přibývat hádek a konfliktů a jejich domácnost spíš připomínala bitevní pole. Rozchod byl tedy nevyhnutelný. Ale o po rozchodu Aleš Gábině výrazně zasahuje do života... Denny Ratajský, představitel Aleše, v rozhovoru prozradil, jak se mu záporná role hraje i jak se dostal k herectví.

Nové postavy v Ulici - Aleš Vašečka (Denny Ratajský)
Zdroj: TV Nova

„Já to beru jako úkol, snažím se to zahrát co nejlíp a samozřejmě se setkávám trochu s negativními zkušenostmi, ale tak snad diváci vědí, že to nejsem já, ale ta postava Aleše,“ odpovídal sympatický herec na otázku, zda mu nevadí hrát záporáka. Zároveň promluvil o tom, kde se vzal nápad stát se hercem. Dle jeho slov byl odmalička živějším dítětem. Začal sportem a později ho rodiče přihlásili na tanec. „Skončil jsem u stepování, začal jsem zpívat, šel jsem na konkurz do divadla a už to jelo,“ zavzpomínal na své herecké začátky.

Seriál Ulice: Proč by si měla dát Gábina pozor na Aleše?
Zdroj: TV Nova

Denny v rozhovoru také prozradil, odkud pochází, a zároveň odpověděl na otázku, kterou dostává velmi často. Kde se vzalo jeho neobvyklé jméno Denny? Na to se podívejte v reportáži!
 

Seriál Ulice sledujte každý všední den v 18:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:PJ