ODHALENO: Bohdana Pavlíková prozradila, co její postavu čeká v dalších dílech Ulice

Aktualizováno 5.1. 2017 15:44
Zdroj: TV Nova

Hosty úterní Snídaně s Novou byly kreativní producentka Silvia Klasová a představitelka Jindry Pražákové z Ulice. Obě prozradily zajímavé okolnosti, které v seriálu nastanou během nadcházející sezony. Co čeká oblíbené postavy?

Herečka Bohdana Pavlíková, která v seriálu Ulice hraje tak trošku potrhlou manažerku rockové skupiny Starej Vercajk Jindru Pražákovou, prozradila, jak to bude dál s její láskou k Bedřichovi. Ačkoliv by se ráda stala partnerkou muže, na kterého myslí již od svého prvního vstupu do Ulice, chápe, že Bedřich má rodinu a že s Aničkou toho už prožili tolik, že jí jen stěží může konkurovat.

Seriál Ulice: Chce Jindra sbalit Bedřicha?
Zdroj: TV Nova

Jenže pro Bedřicha nejde o první zálet. Diváci si jistě dobře vzpomínají na Lucii, Ančinu nejlepší kamarádku, která měla s Bedřichem silný románek. Dokonce se kvůli ní od rodiny odstěhoval a se svojí novou láskou nějakou dobu žil, než si uvědomil, že Anča je pro něj tou pravou a jedinou. Vrací se teď snad do starých kolejí?

Neméně zajímavé jsou i okolnosti toho, jak vlastně po koncertu Bedřich s Jindrou v posteli skončí. Kreativní producentka oblíbeného seriálu naznačuje, že to nebude tak, jak by se mohlo zdát. „Varovala bych jen všechny, aby nejedli sekanou, o které neví, odkud pochází,“ naznačuje tajemně. Co se na koncertu a hlavně po něm tedy bude dít?

Seriál Ulice: Bedřicha šokuje Jindřino vyznání
Zdroj: TV Nova

A to zdaleka není vše, co ve Snídani s Novou prozradily! Kreativní producentka Ulice Silvia Klasová bude v úterý večer od 19:30 na chatu odpovídat na vaše dotazy. Ptejte se už nyní ZDE

Na seriál Ulice se můžete dívat každý všedmí den od 18:35 na TV Nova.

ČTĚTE TAKÉ:

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jindra s Bedřichem v posteli! Kdo je nachytá?

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Představitelka Venduly to neustála! Proč lehla smíchy?

TV Nova