Epizoda 3480

Publikováno 31. 5. 2018
Seriál Ulice: ep. 3480 - Světlana se loučí...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Světlanu zasáhnou hned ráno nevraživé pohledy maminek na dětském hřišti. Přestože od nešťastné kauzy uplynulo už několik týdnů, Světlana má pověst zničenou, i když je nevinná. O to víc se těší na nový život bez politiky…

Přehrát poslední díl

Světlana je dnes na radnici poslední den. Přijde si jen pro své věci a rozloučit se s Denisou. Tu Světlanina rezignace hodně mrzí, protože na rozdíl od jiných dokáže ocenit její kvality a moc dobře ví, kolik práce na radnici udělala. Světlana se ale neloučí jen na radnici… Jak Světlana zvládne loučení s Lumírem? Jak Vilma Nyklová přijde na to, že Vendula je těhotná? A jak si z Nyklové vystřelí Pavel?

 

Rozruch s Johankou
Otův infarkt všechny docela vyděsil. Tereza, David, máma i Mojmír Kalina o něj mají starost, i když už je mimo ohrožení života. Jediná Johanka vůbec netuší, jak vážné to s Otou je. A tak ho nehodlá šetřit ani na nemocničním lůžku… Proč Ota dostane kapky od Terezy? Jak na tom je den po infarktu? Jaký rozruch udělá v nemocnici Johanka? A co si vyčítá Otova máma?

 

Trapas s Bedřichem
Petr odpoledne neplánovaně přepadne Anču, aby si ji ještě chvíli užil před odjezdem za dcerou. Velmi rychle se mu podaří přemluvit ji k vášnivým chvilkám, i když svou návštěvu avizoval i Bedřich. Podle Petra mají ještě spoustu času, jenže Bedřich tentokrát překvapí. Dorazí naopak o něco dříve, než je domluven… Při čem Bedřich vyruší Anču a Petra? Jak všichni tři vybruslí z tohoto trapasu? Jak se rýsuje rozvod Anči a Bedřicha? A co potěší Jindru?

 

 

 

 


 

TV Nova