Epizoda 3481

Publikováno 1. 6. 2018
Seriál Ulice: ep. 3481 - Jak Vendula zareaguje na zprávu o těhotenství?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Vendula stále nemá nejmenší tušení, co od pátku řeší její babička. Pro ni je nyní nejdůležitější Pavel, kterému navrhne hned ráno něco, co ho hodně překvapí – aby se k ní nastěhoval. Pro Vendulu je to další, naprosto logický krok v jejich vztahu. Pavel to ale bere trochu jinak…

Přehrát poslední díl

Vilma Nyklová si je od pátku jistá, že Vendula čeká miminko. Dokonce už začne kupovat i výbavičku, což se moc nezdá Růže. A právě tu Vilma Nyklová pověří důležitým úkolem. Má zjistit, v kolikátém měsíci Vendula je… Co Růža vypátrá? Jak se všechno provalí? A jaká je pravda o Vendule a jejím těhotenství?

 

Ota v pasti
Ota se hned ráno dozví na vizitě skvělou zprávu. Dnes ho konečně propustí z nemocnice. Už se nemůže dočkat, až bude zase doma. Jenže radost ho hodně rychle přejde ve chvíli, kdy mu lékaři řeknou jeho vyhlídky do budoucna. A aby toho nebylo málo, jeho matka se ho chystá pořádně zapřáhnout, aby ho srovnala do latě… Co si Puklická a Kalina vymyslí na Otu? Jak na tom Ota je po čtvrtečním infarktu? A jakou ťafku schytá od Johanky?

 

Na co má Anča nárok?
Anča jen září štěstím a zamilovaností, i když se od pátku s Petrem neviděla. Eva z ní doluje všechny pikantní novinky, až je Anča červená až za ušima. Eva ale z Anči vytáhne i jednu hodně zásadní informaci – že se s Bedřichem budou rozvádět. A protože je Eva hodně pragmatická, okamžitě stočí debatu na jejich majetkové vyrovnání. Ostatně není sama. Také Petra zajímá, na čem se Anča a Bedřich dohodli… Co Petr doporučí Anče? Co jí poradí Eva? A na čem se dohodnou Bedřich a Jindra?

 

 

 

 

TV Nova