Epizoda 3521

Publikováno 21. 9. 2018
Seriál Ulice: ep. 3521 - Jaké překvapení má Karla pro Máru?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Karla řeší s Jirkou Hermanem i nadále vraždy bezdomovců. Jsou v plném nasazení, bojují s časem, aby zabránili dalšímu zločinu. Pro Karlu je ale momentálně jedna věc důležitější než práce – Márův návrat…

Přehrát poslední díl

 Karla odmítne večerní policejní akci, protože chce na Máru počkat doma, aby se s ním přivítala a taky si konečně v klidu promluvila. Má pro něj totiž jedno velké překvapení. Zatímco byl pryč, přemýšlela, jak dál. A rozhodla se… Jak Karla vyřešila své velké dilema ohledně dítěte? Co na to Mára? A čím Arnošta nemile zaskočí Luboš?

 

Honzův boj o Jindru
Ondru překvapí Jindřina prudká reakce, když ji požádá, aby Honzu zasvětila do jejich webovek. Odvodí si z toho, že se chce Jindra na kapelu vykašlat. Ta ho ujistí, že nic takového nemá v plánu. Vymluví se na únavu a na Ladu, jež ji v poslední době hodně zaměstnává. Příčina je ale jinde. Honzovi se vyhýbá, jak jen může, jenže dnes na sebe stejně narazí. A bohužel se to neobejde beze svědků a slz… Kdo je spolu přistihne? Proč se Jindra sesype? Jaký malér hrozí Milošovi? S čím se svěří Bedřichovi a Jindře?

 

Šárka na dně
Marcela je hodně zklamaná z mámy, která podle ní skáče, jak otec píská. Dokonce to vypadá, že se kvůli němu přestane stýkat i s babičkou, což Maléřovi neokážou pochopit. Martinovi ale dělá starost i Šárka, kterou Mastný šikanuje čím dál víc. Martin by jí rád pomohl, a tak si s ní o všem otevřeně promluví. To, co se dozví, ho však naprosto šokuje… Co všechno Šárka prozradí Martinovi? Jak na to Marin zareaguje? A čím Veroniku překvapí Lukáš Binar?

 

TV Nova