Epizoda 3527

Publikováno 1. 10. 2018
Seriál Ulice: ep. 3527 - Co praskne na Tomáše?
Zdroj: TV Nova
Témata:

David odjel teprve včera, ale už teď se jim s Terezou po sobě hodně stýská. Hned ráno si zaskypují, aby spolu probrali novinky. Tereze dělá starost hlavně zmizelý svatební dárek od mámy. Už brzy ji však hodně znepokojí táta, s nímž to jde evidentně z kopce…

Přehrát poslední díl

Ve škole na Terezu stále doráží Ota, jenž by se rád dozvěděl, co studenti napsali ve svých úvahách a nakolik se rozepsali o něm. Tereza kolem toho hodně krouží, na rovinu mu nic říct nechce. Zatímco s Otou se spíš pobaví, táta jí později hodně překvapí kouskem, který se jen tak někomu nestane… Co Tomáš vyvede? Co rozhodí i jeho samotného? A čím Otu šokují jeho studenti? Co ponese dost nelibě?

 

Rána pro Mária
Lumír se hned ráno sejde s Vendulou a Pavlem, aby jim přispěl na jejich velký den. Ty dva to potěší, i když díky štědrým příspěvkům od babiček už mají na veselku peněz dost. Pavla napadne, že by si díky financím od Lumíra mohli dopřát i svatební cestu. Vendula je hned pro, ovšem vzápětí u nich atmosféra trochu zhoustne kvůli Máriovi… Čím Vendula raní Mária? Jak chce oslovit voliče Tonda Hložánek? A proč začne Lumír zase krotit matku?

 

Marie znovu překvapuje
Marie se domluví dopoledne s Amálií, že k nim zajde na chvíli na návštěvu. Rozhodně nechce přijít s prázdnou, a tak nakoupí nejen malé dárky, ale i něco k zakousnutí. To obstará u Vilmy Nyklové, jež okamžitě zbystří, když jí Marie přizná, že je Peškovou sestrou. Vilma se chce dozvědět samozřejmě víc, a tak Marii pozve na kávu, aby z ní vytáhla nějaké informace. Marie by se ráda dozvěděla i něco od ní o svém bráchovi… Jaká tajemství má Marie? Co hodně zaskočí Vlastimila Peška? Co mu Marie přizná? A jak Marie zapůsobí na lidi z Ulice?

 

 

 

 

 

TV Nova