Epizoda 3549

Publikováno 31. 10. 2018
Seriál Ulice: ep. 3549 - Šárce se udělá v práci zle...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Šárka je v práci v plném nasazení. S Jirkovou a Květinou pomocí chystá šipkový turnaj, ale najednou se jí udělá tak zle, že ji Jirka hned odveze k lékaři. Zpočátku to vypadá na slepé střevo, nakonec Šárce diagnostikují gastritidu. Jirka o ni chce pečovat, jenže musí za klientem. A aby toho nebylo málo, Šárce najednou přestane jít v celém bytě proud…

Přehrát poslední díl

Jirka Šárce slíbí, že se o závadu v bytě postará, jenže pomoc stále nepřichází. Šárka nakonec zavolá SOS Martinovi. Ten je akorát na odchodu, protože si chce jít zaběhat s Marcelou. Kvůli Šárce však narychlo změní své plány. Mezi těmi dvěma je od začátku cítit napětí, neboť oba bojují se svými city… Co je prozradí? Jak to má Šárka nyní s Jirkou? A jak Martin s Veronikou?

 

Arnošt obětí drsného útoku
Mára si dělá starost o mámu, která od něj včera odešla hodně rozhozená. Bohužel bude ještě hůř. Mára se totiž náhodou dozví, že Karla s Jirkou Hermanem mají nový případ, jenž s největší pravděpodobností souvisí s vraždami bezdomovců. Tentokrát však není obětí nikdo neznámý, nýbrž Lubošův parťák Arnošt. Útok na něj byl navíc hodně zákeřný… Co tahle novinka udělá s Věrkou? Jakou stopu mají kriminalisté? Co všechno Věrka přizná? A co překvapí Ctibora?

 

Podpásovka pro Blanku
Evžena rozbolí zub takovým způsobem, že si zajde za Amálií pro prášky. Ta mu doporučí, aby se zastavil za Blankou, která je zubařkou. Evžen však přijde ve chvíli, kdy Blanku srazí do kolen telefonát s dcerou. Ta jí totiž oznámí, že mění jejich dohodu, na základě které se měla spolu s bráchou přesunout za ní do Prahy. Blanku to natolik rozhodí, že rázem na všechno zapomene… Čím u ní Evžen zaboduje? Co pro ni udělá? A čím Amálii překvapí Vlastimil Pešek?

 

 

 

 

TV Nova