Epizoda 3550

Publikováno 1. 11. 2018
Seriál Ulice: ep. 3550 - Proč se Marie sesype?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Vlastimil Pešek se dnes hodí do gala, protože jde s Marií na odpolední koncert. Ještě před tím se chce ale zastavit i na hřbitově, protože jsou Dušičky. Marie ho tam doprovodí, což ho docela překvapí a zároveň i potěší…

Přehrát poslední díl

Evžena zlobí bolavý zub čím dál víc. Bolest se snaží utlumit léky, což neunikne zkušené zubařce Blance. Navrhne mu, že spolu zajedou k ní do ordinace, ale to Evžen odmítne s tím, že je na dnešek již objednán k zubaři… Co je Blance podezřelé? Co hodně rozhodí Marii? Proč se po koncertu sesype?

 

Dárek od Lukáše a Šárčin šipkový turnaj
Veronika se vrátí z Lukášovy narozeninové oslavy až hodně pozdě v noci, ale výborně naladěná. Martinovi se pochlubí, že rozezpívala celou hospodu. Hned se ho zeptá na Šárku, ale Martin moc sdílný není. Ráno Veronika jen září. Když se dozví, jak na tom Šárka je, pošle jí po Martinovi bylinkovou směs na žaludek. Ji samotnou později překvapí Lukáš dárkem, který ani v nejmenším nečeká… Co a proč od Lukáše dostane? Jak dopadne šipkový turnaj hospodě? Jak ho Šárka a Martin ustojí ve společnosti Jirky a ostatních?

 

Třída vs. Ota
Tereza netrpělivě čeká, až jí táta zavolá, jak mu dopadlo další vyšetření. Tomáš se však stále neozývá, a tak mu Tereza nakonec zavolá sama. Na rozdíl od ní má Ota starosti se studenty, kteří už zkoušejí, co všechno si u něj mohou dovolit. Pravidla si ohýbají podle toho, jak se jim to hodí, Otovi bez mrknutí okem lžou do očí. Jedním z nich je kupodivu i Filip… Co si Filip vymyslí, aby se vyhnul zkoušení? Co se Tereza dozví od táty? A o jaké zklamání se jí postará David?

 

 

 

 

 

TV Nova