Epizoda 3551

Aktualizováno 5.11. 2018 16:25
Seriál Ulice: ep. 3551 - Čím David překvapí Terezu?
Zdroj: TV Nova
Témata:

Tereza zažije pořádný šok, když ji David přepadne na gymnáziu mnohem dřív, než ho čekala. Ota toho hned využije, aby si i on Davida trochu užil. Ten se ale už nemůže dočkat, až bude s Terezou o samotě. Jenže tak snadné, jak si představuje, to bohužel není…

Přehrát poslední díl

Tereza netušila, že David přijede tak brzy, a tak domluvila s Vlaďkou na večer Dušanovu oslavu s tím, že ji Vlaďka u nich začne připravovat již odpoledne. Navíc se u nich zastaví také Tomáš s výsledky dalšího vyšetření. Byl u neurologa, aby zjistil, zda netrpí Alzheimerovou chorobou… Jak na tom Tomáš je? Co Terezu pořádně rozhodí? Proč David najednou začne řešit společnou budoucnost? A s jakým výsledkem?

 

Péče o Ladu
Bedřich si hned ráno vyzvedne u Jindry Ladu, kterou u sebe bude mít až do středy. Vše si zařídil, aby se jí mohl maximálně věnovat. Vzhledem k tomu, že je všední den, však musí chvíli i pracovat. Trn z paty mu vytrhne Miloš, jenž ho přijde povzbudit a předat mu pár rodičovských mouder. Odpoledne se ale nenudí ani Anča, jejíž péči vyžaduje Petr… Jak si Bedřich a Miloš poradí s malou Ladou? Čím Miloš hodně překvapí? A co je s Petrem?

 

Kruté novinky
Vlastimil Pešek pořád myslí na Marii. Tuší, že se něco děje a že to souvisí s jejím pátečním telefonátem. Amálie mu nic neprozradí, protože sama nemá žádné nové zprávy. Samotná Marie je moc dlouho nenapíná. Hned dopoledne k nim přijde s krutou novinkou – rakovina se jí vrátila, co nejdříve musí na operaci. Pro Peška to je pořádný šok, který jen tak nerozchodí… Co Marii hodně raní? Kdo jí je velkou oporou? A čím Blanku překvapí Evžen?

 

 

 


 

TV Nova