Epizoda 3552

Publikováno 5. 11. 2018
Seriál Ulice: ep. 3552 - Rozina se nečekaně vrací z Ameriky...
Zdroj: TV Nova
Témata:

Rozina se nečekaně vrací z Ameriky, kam odletěla na zkušenou loni v lednu. Nikomu nedala předem vědět, takže pro všechny její blízké to je pořádný šok. Kamarádce Janě, která se vrací s ní, se Rozina svěří se svými obavami z reakce rodičů, až jim poví celou pravdu…

Přehrát poslední díl

Rozina svým příchodem domů všem vyrazí dech. Marcela, táta i Filip zůstanou paf, když ji spatří. Hned na to ji ale začnou bouřlivě vítat. Samozřejmě je zajímá, proč se Rozina tak náhle vrací. Rozina jim poví, co ji vedlo k rozhodnutí pověsit to v Americe na hřebík. Evidentně však váží slova… Co Rozina doma přizná? Co čeká doma její kamarádku Janu? A co Rozinu hodně překvapí?

 

Tereza a David: Jak dál? 
Mezi Terezou a Davidem je mírné napětí i ráno, přestože včerejší nelad oba hodně mrzí. Než si to stihnou vyříkat, vyruší je Ota, před kterým nic probírat nechtějí. David by si to s Terezou ale rád vyjasnil, a tak ji pozve do Coolny, kde budou mít na rozhovor o zásadních věcech jejich společné budoucnosti potřebné soukromí. Poprvé tak přijde na pořad dne třeba i dítě… Jak si to David představuje dál? Jak Tereza? Na čem se dohodnou? Jak na tom je Tomáš? Co je pro něj pořádnou ťafkou? A co zkusí na Otu studenti tentokrát?

 

Anča hlídá Ladu
Bedřich je rád, že může být s Ladou. Užívá si s ní každou chvilku, ale jeho plány nečekaně překazí příjezd klientů z Německa. Bedřich proto musí narychlo sehnat hlídání malé, aby mohl do práce na důležité jednání. Trn z paty mu vytrhne kupodivu Anča, jež se sama nabídne, že mu Ladu pohlídá. Nejen pro Bedřicha to je hodně velké překvapení… Co Anča přizná Bedřichovi? Jak to zvládne s Ladou? Jak to spolu s Bedřichem nyní mají? A jak na Ančino rozhodnutí pomoci právě Bedřichovi zareaguje Petr?

 

 

 

TV Nova