EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jindra v úzkých: Co jí Bedřich oznámí?

Publikováno 17. 10. 2018
Zdroj: TV Nova

Od chvíle, kdy se od něj Jindra i s Ladou odstěhovala, svádí Bedřich neustálý boj o svou dceru, aby s ní mohl být co nejvíce. Chvíle zoufalství střídají výbuchy vzteku. Už brzy ale Bedřichovi dojde s konečnou platností trpělivost. Čím Jindru hodně zaskočí? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Přehrát poslední díl


Bedřich má pocit, že přichází o to nejcennější ve svém životě. S Ladou chce být přirozeně co nejvíce, jak byl zvyklý, když spolu s Jindrou bydleli. Jejím odchodem k Honzovi se ale situace rapidně změnila. Bedřich se denně domáhá toho, aby s dcerou mohl být. Prosí, nadává, vyhrožuje, musí polykat jednu hořkou pilulku za druhou. Jindra mu přitom nechce dělat žádné naschvály. Snaží se mu vycházet všemožně vstříc. Zároveň ale chce, aby si Lada zvykla i na Honzu, s nímž nyní žijí jako rodina. Tahle představa Bedřicha zraňuje, navíc nehodlá dopustit, aby byl za chvíli pro Ladu někým cizím. K čemu se rozhodne? A jak na to zareaguje Jindra? Podívejte se.
 

Konec tahanicím o Ladu! Čím Bedřich pořádně zaskočí Jindru? Jak chce ožehavou situaci vyřešit? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

 

 

 

 

 

 

TV Nova