FOTKY: Nečekaný rekord, oslava Martinova jubilea i špatné zprávy

Seriál Ulice: Martinova narozeninová oslava - 2
Zdroj: TV Nova

Martin oslaví už za pár dní čtyřicátiny, jubileum, které v sobě skrývá podle Jardy nejedno úskalí. Martin se na narozeninovou oslavu přesto hodně těší, jenže ta bude mít bohužel hořkou příchuť kvůli špatným zprávám, jež zasáhnou celou rodinu. Co se dozví? A jaký rekord už brzy padne?

Přehrát poslední díl

Martinovi se tomu pořád nechce ani věřit, ale je to tak – již za pár dní oslaví jubilejní, čtyřicáté narozeniny. Svůj věk si nijak nepřipouští, ale Jarda ho přesto varuje, že by to brzy mohlo být jinak. Najednou ho přepadne krize středního věku, ani vlastně neví jak. Někdo jí čelí velkými životními změnami, jiný si nabrnkne mladší milenku, druhý kupuje drahé fáro, jiný rekapituluje a pouští se do budování či nových projektů. A právě čtyři křížky na krku a Jardova slova přimějí Martina, aby překonal sám sebe a zkusil pokořit jeden rekord. Jak to zvládne? Už nyní vám prozradíme, že všichni budou koukat!

 

Na Martinovu narozeninovou oslavu se už nyní všichni těší. Bohužel do ní zbývá ještě pár dní, jež přinesou i zprávy, ze kterých všem Maléřovým docela zatrne. Přestože se zdá, že je u nich i u Marcely nyní vše na dobré cestě, právě Marcelu raní mámino rozhodnutí, jež nikdo z jejích blízkých nechápe. Rozhodnutí, které se podepíše na životě celé její rodiny. Co Hanka všem oznámí? A jaké to bude mít následky?

 

Jak se povede Martinova narozeninová oslava? A kdo si sáhne na dno? Už v příštích dnech čeká rodinu Maléřových spousta zlomových situací.

 

115

Martinova narozeninová oslava

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Martinova narozeninová oslava - 3

Hodnocení:

 

 


 

TV Nova