FOTKY: Neskutečná galerie na těle! Jak tetuje představitelka Ingrid Jana Sováková?

Publikováno 22. 7. 2017
Seriál Ulice: Představitelka Ingrid Ševčenko Jana Sováková je i skvělou tatérkou
Zdroj: TV Nova

Jana Sováková, která hraje v Ulici Ingrid Ševčenko, je nejen výbornou herečkou, ale také vynikající a uznávanou tatérkou. My jsme pro vás získali několik ukázek jejího umění, které vás dostane. Podívejte se na dechberoucí fotogalerii.

Přehrát poslední díl

Jana Sováková je v Ulici coby Ingrid Šmídová, nyní Ševčenko, od samého počátku. Krásná herečka, jež si udržuje skvělou postavu bojovými sporty, se v poslední době intenzivně věnuje výtvarničině, kterou vystudovala na střední škole. Maluje obrazy, ale hlavně tetuje. Její pseudonym Bloody Jane je mezi těmi, kteří se o tetování zajímají, synonymem pro jedinečné umění. Kvůli němu ji vyhledává čím dál více zájemců, dokonce i kolegů z branže.

 

Seriál Ulice: Tetování od Jany Sovákové alias Bloody Jane - 4
Zdroj: Soukromý archiv

 

Janino tatérské umění zdobí například Ilonu Svobodovou, představitelku Jitky Farské z Ulice. Janiny skicy si dokonce zahrály i v Ulici. Právě ty jste mohli vidět v Libuščině krámku, kde před pár lety krásná tatérka Libuška Nekonečná prezentovala své umění. Podívejte se na některá Janina umělecká díla, jež svým klientům už vytetovala. Spadne vám brada!


Jedinečné tetování od Jany Sovákové i její malby najdete v naší fotogalerii.

 

 

148

Tetování od Jany Sovákové, představitelky Ingrid Ševčenko

Zdroj: Soukromý archiv herečky

Tetování od Jany Sovákové - 13

Hodnocení:

 

 

 

 


 

TV Nova