FOTKY: Z blonďatého andílka šmrncovní hnědovláskou: Jak jde čas s Emou Toužimskou?

Aktualizováno 13.7. 2018 16:58
Seriál Ulice: Jak šel čas s Emou Toužimskou
Zdroj: TV Nova

Před jedenácti lety, když Ema vstoupila do Frantova života, byla nemluvnou blonďatou holčičkou se spoustou šrámů na duši. Teď je z ní zdravě sebevědomá mladá slečna, která po prázdninách začíná novou etapu svého života. A jak s ní jde čas? Podívejte se na její nejkrásnější fotky i proměnu v naší fotogalerii.

Přehrát poslední díl

Ema dostala jako malá pořádně naloženo, i když byla od narození nádherným blonďatým andílkem. Její máma skončila na pár let ve vězení, otčím pak Emu mlátil, a tak nakonec putovala spolu s Mirkem do dětského domova. To se podepsalo i na Emině psychice. Nebýt Liškových, těžko říct, jak by Ema dopadla. Právě díky nim a jejich péči se vypořádala se svými traumaty a začala normálně komunikovat. Když se její máma vrátila z vězení a chtěla ji nazpět do péče, s Emou to zpočátku pořádně zamávalo. Pak ale dala mámě šanci, a dnes je za to ráda. Teď má vlastně mámy dvě a nedá na ně dopustit – Anču a Evu. Letos ji navíc čekají další velké změny. Skončila základku a chystá se na vysněnou střední školu.

 

Od podzimu 2007, kdy jsme ji spolu s Liškovými poznali a odkdy sledujeme její osudy, nám Ema roste před očima. Jak se za tu dobu změnila? Podívejte se v naší fotogalerii, jak s ní jde čas.

 

134

Jak jde čas s Emou Toužimskou

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Jak šel čas s Emou Toužimskou - 19

Hodnocení:

 

 


 

 

 

TV Nova